6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
BricksPlanet
Posty: 53
Rejestracja: 2014-09-07, 12:06
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

6285 Black Sea's Barracuda [VIDEO]

#1 Post autor: BricksPlanet »

Recenzja w stop motion (prezentacja) 6285 Black Sea's Barracuda

https://www.youtube.com/watch?v=4OPp4227MwA

Obrazek


Rok: 1989
Klocki: 909
Ludziki: 8

Brickset
Bricklink
Ostatnio zmieniony 2016-03-15, 17:46 przez BricksPlanet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DoNewPort
Posty: 27
Rejestracja: 2015-05-31, 17:46
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: DoNewPort »

Jak zawsze klasa. Twoje animacje + efekty dźwiękowe są świetne. Życzę jak największej ilości subskrypcji.

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#3 Post autor: martinb »

Już napisałem w wątku LINKI, że ta animacja to małe arcydzieło. Rozkręcasz się! Oby tak dalej! Wielkie brawa! :-)

PS. Scenariusz do 6285 podoba mi się nawet bardziej niż - IMHO jak dotąd najlepszy - scenariusz do 6242, które ostatnio wrzuciłeś.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#4 Post autor: Jellyeater »

Filmik w niczym nie ustępuje samemu modelowi. A okręt jest chyba najładniejszym zestawem w historii Lego. Ma piękne proporcje. Szkoda, że nie zrobili go w mniej jajecznicowatych kolorach.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

charakternik
Posty: 20
Rejestracja: 2016-03-06, 12:18
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: charakternik »

Całe szczęście, że założyłem konto na forum- łatwiej mi śledzić nieprzeczytane wątki, a nie chciałbym ominąć tego! Świetna recenzja, mnóstwo pracy, świetnie zgrane dźwięki. Gratulacje!
Jeżeli chodzi o zestaw, byłem zawsze jednym z dziwaków, którzy woleli żołnierzy niż piratów- może dlatego, że w dzieciństwie dostałem 2 małe zestawy, w których żołnierze grali pierwsze skrzypce :) ale statek jest niesamowity. Aż dziw, że dopiero teraz doczekał się pełnej recenzji.

Awatar użytkownika
tbzz
Posty: 370
Rejestracja: 2012-12-28, 18:27
Lokalizacja: Olsztyn/Szczytno
brickshelf: tbzz
Kontakt:

 

#6 Post autor: tbzz »

Dałeś ognia z tą recenzją! Świetny film. Coraz bardziej dopracowane, z dodatkowymi smaczkami. Animacje rewelacyjne, a to co mi się dodatkowo spodobało to budowa statku w tym mini doku. :) Gratulacje!
Insta (główny kanał) @legos_soul
Blog Lego http://legosoul.wordpress.com/
Zestawy http://brickset.com/sets/ownedby-tbzz

Awatar użytkownika
spider44
Posty: 200
Rejestracja: 2012-02-20, 22:05
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: spider3344
Kontakt:

 

#7 Post autor: spider44 »

Świetna animacja. Naprawdę podziwiam ogrom pracy i cierpliwości włożony w to dzieło. Szczere Gratulacje :)

BricksPlanet
Posty: 53
Rejestracja: 2014-09-07, 12:06
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#8 Post autor: BricksPlanet »

Wielkie dizeki za mile slowa. Ten zestaw wymagal ode mnie wysokiego poziomu. Juz od dawna chcialem zrobic ten filmik, ale zwlekalem z tym, by byl na odpowiednim poziomie.

BricksPlanet
Posty: 53
Rejestracja: 2014-09-07, 12:06
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#9 Post autor: BricksPlanet »

charakternik pisze: Jeżeli chodzi o zestaw, byłem zawsze jednym z dziwaków, którzy woleli żołnierzy niż piratów- może dlatego, że w dzieciństwie dostałem 2 małe zestawy, w których żołnierze grali pierwsze skrzypce :) ale statek jest niesamowity. Aż dziw, że dopiero teraz doczekał się pełnej recenzji.
Nie ty jeden! Zawsze mnie denerwowalo to, ze jest wiecej piratow niz zolniezy, a powinno byc na odwrot. Piraci zawsze mieli wiekszy statek, itd. Szkoda

Awatar użytkownika
yoshi82
Posty: 162
Rejestracja: 2014-10-18, 12:27
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#10 Post autor: yoshi82 »

Recenzja super, z dzieciakami często wielokrotnie odtwarzamy Twoje filmy po kilka razy. Niestety pojawił się też smutek, że nie mam tego zestawu :( a jednak statek Piratów to niespełnione marzenie z dzieciństwa. Co prawda mam ten z 2015 ale to nie to samo.
Jeszcze raz dzięki za tą wideo-recenzję, fajnie, że zmieniłeś podejście i tworzysz historie podoba mi się to bardzo. Czekam na kolejnych piratów...
Pozdrawiam,
Łukasz

BricksPlanet
Posty: 53
Rejestracja: 2014-09-07, 12:06
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#11 Post autor: BricksPlanet »

yoshi82 pisze:Recenzja super, z dzieciakami często wielokrotnie odtwarzamy Twoje filmy po kilka razy. Niestety pojawił się też smutek, że nie mam tego zestawu :( a jednak statek Piratów to niespełnione marzenie z dzieciństwa. Co prawda mam ten z 2015 ale to nie to samo.
Jeszcze raz dzięki za tą wideo-recenzję, fajnie, że zmieniłeś podejście i tworzysz historie podoba mi się to bardzo. Czekam na kolejnych piratów...
Tak jak piszesz ! Marzenie z dziecinstwa ! Mi sie udalo. Trzeba cierpliwosci :)

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#12 Post autor: martinb »

yoshi82 pisze:Recenzja super, z dzieciakami często wielokrotnie odtwarzamy Twoje filmy po kilka razy. Niestety pojawił się też smutek, że nie mam tego zestawu :( a jednak statek Piratów to niespełnione marzenie z dzieciństwa. Co prawda mam ten z 2015 ale to nie to samo.
Jeszcze raz dzięki za tą wideo-recenzję, fajnie, że zmieniłeś podejście i tworzysz historie podoba mi się to bardzo. Czekam na kolejnych piratów...
Czasem trafia się jakaś "okazja" na używany z instrukcją za ok 500 zł. Trzeba tylko "czatować" na Alledrogo. W ostatnim czasie cena na BL używek poszła trochę w górę (o jakieś 100-150 zł) w porównaniu do 2015 r. :-|

Swoją drogą widzieliście ceny samego pudełka na BL?

http://alpha.bricklink.com/pages/clone/ ... e?O=6285-1

BricksPlanet
Posty: 53
Rejestracja: 2014-09-07, 12:06
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#13 Post autor: BricksPlanet »

Tak, ogolnie ceny poszly w gore. Nie tylko tego zestawu, ale chyba wszystkich statkow pirackich. Nie mam pojecia od czego to zalezy. Za to np. Zestaw 6277 Imperial Trading Post jest tanszy.

trzeba cierpliwie szukac okazji. Ja tak wlasnie kupilem 6277 i kilka innych zestawow. Niektore wypatruje nawet 2 lata !

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#14 Post autor: martinb »

Ostatnio chciałem kupić na BrickLinku 6277 (z pudełkiem!), ale ktoś mi go sprzątnął sprzed nosa. A z ciekawości zapytam: za ile kupiłeś 6277?

Statki zawsze były w cenie. Być może cena używek skoczyła po tym, gdy zakończono sprzedaż Pirates III w sklepach? A może to tylko zbieg okoliczności... Chociaż tak sobie myślę, że może kurs USD przełożył się też na polskie ceny. Gdy dolar był po 3 zł, to ceny na Allegro były tańsze o 1/4 obecnej ceny. :-)

Poza tym: LUDZISKA! Subskrybować kanał BricksPlanet, bo naprawdę warto. :-)

BricksPlanet
Posty: 53
Rejestracja: 2014-09-07, 12:06
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#15 Post autor: BricksPlanet »

125€ w bardzo dobrym stanie, z instrukcja, ale bez pudelka. Brakowalo tylko oryginalnego sznurka i jakis 2-3 zwyklych klockow. Swojego czasu ten zestaw bylo po 200€ !

Czesto mozna znalezc dobra cene, ale przewaznie cos jest nie tak, albo zagle kiepskie, albo w ogole ich brakuje, albo np plyta 3D jest zlamana lub pozolkla.

BSB kupilem za okolo 90€, ale to bylo juz dawno wiec dokladnie nie pamietam. Stan widac w filmiku. tez brakowalo tylko kilku prostych klockow. Zagle najwazniejsze !

ODPOWIEDZ