Forum LUGPol Strona Główna Forum LUGPol
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
8692 Vamprah [VIDEO]
Autor Wiadomość
Toa Protodermis 

Wpisy: 57
Wysłany: 2016-03-24, 00:08   8692 Vamprah [VIDEO]

8692 Vamprah

Recenzja:

Dane:
Seria: Bionicle
Podseria: Phantoka
Rok wydania: 2008
Liczba części: 49
Brickset: http://brickset.com/sets/8692-1/Vamprah

Zalety:
+Genialny projekt maski
+Nietypowa budowa ciała
+Elementy w rzadkich kolorach

Wady:
-Brak stóp utrudnia pozowanie
-Tridax pod nie jest najlepszą formą uzbrojenia
Ostatnio zmieniony przez SERVATOR 2016-08-01, 15:40, w całości zmieniany 2 razy  

Jellyeater 

Wpisy: 1185

Wysłany: 2016-03-24, 06:19   

Zapomniał o dniu nóg. Od kiedy to recenzujemy tu chińszczyznę?

Mutran 
Bioniclofan numero uno

Wpisy: 160
Wysłany: 2016-03-24, 17:05   

Jellyeater napisał/a:
Zapomniał o dniu nóg. Od kiedy to recenzujemy tu chińszczyznę?

Chińszczyznę? Toż to orginal Lego.
Dark side of LugPol :D

Toa Protodermis 

Wysłany: 2016-03-25, 02:33   

Ktoś tu chyba nie przepada za Bionicle... A tak, większość tego forum :D

Ojek 

Wpisy: 73
Wysłany: 2016-03-26, 12:00   

Nie przepadam za Bionicle, ale recenzja fajna. Podobało mi się to, że przedstawiłeś inne modele z serii. Ciekawy był też opis na czym mogli wzorować się autorzy maski.

Jeżeli chodzi o minusy, to proponuję wyczyścić płytę bazową, na której przedstawiasz model. Razi to szczególnie przy zbliżeniach.

Myślałeś o dodaniu angielskich napisów? Możliwe, że wtedy Twoja recenzja trafi do szerszego grona odbiorców.

Toa Protodermis 

Wysłany: 2016-03-28, 11:31   

Ojek napisał/a:
Nie przepadam za Bionicle, ale recenzja fajna. Podobało mi się to, że przedstawiłeś inne modele z serii. Ciekawy był też opis na czym mogli wzorować się autorzy maski.

Jeżeli chodzi o minusy, to proponuję wyczyścić płytę bazową, na której przedstawiasz model. Razi to szczególnie przy zbliżeniach.

Myślałeś o dodaniu angielskich napisów? Możliwe, że wtedy Twoja recenzja trafi do szerszego grona odbiorców.

Dzięki za pozytywną opinię, już się biorę za mycie płytki :D

Dodawałem na początku angielskie napisy, nawet wrzucałem moje filmiki na pewną bardzo popularną amerykańską stronę o Bionicle, ale odzew był znikomy, około 1% wszystkich odtworzeń. Oczywiście wiem, że to były początki i teraz jakość moich nagrań jest nieporównywalnie lepsza. Niestety napisanie tego zajmowało mi prawie tyle czasu co zmontowanie całego nowego filmiku, głównie przez synchronizację czasową napisów z obrazem.

SERVATOR 
VIP

Wpisy: 2289
Wysłany: 2016-03-28, 11:41   

Toa Protodermis napisał/a:
Oczywiście wiem, że to były początki i teraz jakość moich nagrań jest nieporównywalnie lepsza.

Aż z ciekawości obejrzałem...
Faktycznie jest poprawa. Obraz się tak nie trzęsie i jest już lepsze oświetlenie.
Jest też jednak sporo do zrobienia. Mnie najbardziej razi ta konstrukcja po obracającą się płytą bazową. Nie ma też czegoś co powoduje, że ten filmik się czymś wyróżnia z "tłumu" innych.

Toa Protodermis 

Wysłany: 2016-03-29, 20:00   

SERVATOR napisał/a:
Toa Protodermis napisał/a:
Oczywiście wiem, że to były początki i teraz jakość moich nagrań jest nieporównywalnie lepsza.

Aż z ciekawości obejrzałem...
Faktycznie jest poprawa. Obraz się tak nie trzęsie i jest już lepsze oświetlenie.
Jest też jednak sporo do zrobienia. Mnie najbardziej razi ta konstrukcja po obracającą się płytą bazową. Nie ma też czegoś co powoduje, że ten filmik się czymś wyróżnia z "tłumu" innych.

No tak, statyw i lampkę już mam dłuższą chwilę, od przyszłego miesiąca pewnie będę miał lampę studyjną z softboxem.

Konstrukcja pod obracającą się płytą bywa nazywana gramofonem i aktualnie nie mam dla niego żadnej alternatywy. Podobno podstawki na pizze z Ikei się dobrze sprawdzają, poszukam takiej kiedyś.

Na ostatni punkt niestety nie mam większego wpływu. Próbuję bronić się jakością montażu i merytoryką, przygotowuje się jak mogę do każdego nagrania. To już mnie nieco wyróżnia, bo ostatnio każdy uważa, że może zostać jutuberem i strasznie dużo nastolatków zabiera się za robotę kamerkami internetowymi albo 5 letnimi smartfonami. Nie mam pomysłu na wtrącanie jakichś dowcipków, zwierzątek, czy innych tego typu rzeczy nie byłoby raczej moją mocną stroną. Wolę się zająć tym, o czym mam blade pojęcie. Jeszcze pracuję trochę nad dykcją, bo ostatnio dogłębnie dotknęła mnie opinia że smęcę, więc w kolejnych filmikach będzie nieco żywsza narracja.

Wymyłem płytkę, faktycznie woda która z niej spłynęła była czorna. Niestety mam już gotowe 3 następne filmiki, ale kolejne będą już na czystej.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu