[MOC] MODULAR- STOMATOLOG

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#16 Post autor: Biedrus »

Dziękuje za wszystkie komentarze.
Te żółte ornamenty na frontowej ścianie jakoś mi nie pasują do całości.
Ale te żółte warto zmienić na np. ciemnoszare. Albo białe.
Na zdjęciu te żółte pazurki wyglądają gorzej niż na żywo. Próbowałem z białymi,w kolorze Tan oraz Flat Silwer, nie pasowały mi. Myślałem o DBG, ale są słabo dostępne na BL(polskie sklepy).
Przemyśle jeszcze to i może dokonam korekty.
Ciekawy dach, musiał pochłonąć masę tych łukowatych klocków
.

Nie ukrywam, że musiałem zrobić niemałe zamówienie BL :-)
Widać też, że support się przydał ;)
Zdecydowanie tak! Dziękuje za możliwość uczestniczenia w tym projekcie.
Jedyne, co mi się nie widzi to ta naklejka z napisem Dentysta. Raczej spotyka się 'Stomatolog/Stomatologia
Naklejka z napisem "Dentysta" zamiast "Stomatolog" jest z bardzo prostej i prozaicznej przyczyny, ma ona mniej literek, w związku z tym mogłem dać większą i bardziej wyraźną czcionkę. Nie widzę potrzeby tego zmieniać. Przepisy Unijne mnie nie interesują :-)
Ostatnio zmieniony 2016-05-16, 13:31 przez Biedrus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1277
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: wallyjarek »

Jak to powiedziała asystentka stomatologiczna (czyli moja dziewczyna) "fajne", to jest fajne.
Ten kolorowy gabinet przypomina jej gabinety przystosowane dla dzieci, tzn kolorowe, by wchodziły z zaciekawieniem i nie bały się. Ja wolę jednak mniej kolorowe.
Mi się ogólnie podoba ilośc szczegółów zawarta w tym domku, jak dyspenser na wodę czy autoklaw.
Ta poczekania jest bardzo mała, ale rozumiem, że na tak małej powierzchni nie da się więcej.
Kiedyś myślałem, aby zbudować pokój stomatologiczny, by jej szefowa mogła wrzucić na stronę dla dzieciaków, może z chęcią by przychodziły. Jednak zaprzestałem tylko na pomyśle.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: SERVATOR »

Biedrus. Ty sam wprowadziłeś zamieszanie. Modular nazwałeś "STOMATOLOG" a na naklejce masz "DENTYSTA". Moim zdaniem wystarczyłby ten uśmiechnięty ząb.
Ale i napis "Dentysta Sadysta" by w tej sytuacji pasował. ;)
Sama kamieniczka dość fajna. Może jedynie troszkę zbyt ozdobna... Widać, że próbujesz różnych pomysłów ale czasami lepiej nie przekombinować bo robi się moim zdaniem niepotrzebna pstrokacizna. No ale to oczywiście kwestia gustu.
Tak czy siak fajnie, że powstał kolejny element naszego miasta.
Podoba mi się, że zrobiłeś ten modular na wąskiej płycie. Jakoś nie pomyślałem o tym wcześniej (nie za bardzo interesowałem się tematem kamieniczek) a to w sumie daje możliwość wzięcia udziału w tym projekcie przy sporo niższych kosztach...

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#19 Post autor: Biedrus »

Ale i napis "Dentysta Sadysta" by w tej sytuacji pasował. ;)
Hehe, powiem szczerze że myślałem o tym :-)

Tak na marginesie, moja żona jest lekarzem Stomatologiem :-)
Ostatnio zmieniony 2016-05-16, 14:07 przez Biedrus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: Durzy »

Jest taki genialny thriller na playstation, nazywa się Heavy Rain, a w nim scena, w której bohaterka, zostaje uwięziona w piwnicy przez statego sadystę, który chce jej zrobić operację wiertarką. Bardzo mi się skojarzyło z tym MOCem. Bardzo. Dla mnie on nie jest zabawny jak dla przedmówców, tylko straszny. Nie wiem dlaczego nie wykorzystaleś spawarki lub śrubokrętu.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#21 Post autor: legosamigos »

Gdybym zobaczył taką wiertarkę udarową u stomatologa, to omijałbym tego dentystę wielkim łukiem :D
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#22 Post autor: Biedrus »

Jest taki genialny thriller na playstation, nazywa się Heavy Rain, a w nim scena, w której bohaterka, zostaje uwięziona w piwnicy przez statego sadystę, który chce jej zrobić operację wiertarką. Bardzo mi się skojarzyło z tym MOCem.
Haevy Rain jest rzeczywiście świetną grą. Tą scenę która opisujesz przechodziłem z dreszczami na plecach :-)

Kod: Zaznacz cały

Mi się ogólnie podoba ilość szczegółów zawarta w tym domku, jak dyspenser na wodę czy autoklaw. 
Ta poczekania jest bardzo mała, ale rozumiem, że na tak małej powierzchni nie da się więcej.


No niestety powierzchnia ogranicza, coś za coś :-)
Miałem jeszcze parę pomysłów, ale niestety nie było budulca na detale które sobie wymyśliłem.
Ciągle jestem na etapie zbierania klocków, czy to się kiedyś skończy? Bo mój portfel jest już na etapie anoreksji :-)
Ostatnio zmieniony 2016-05-17, 20:08 przez Biedrus, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ