8868: Air Tech Claw Rig [VIDEO]

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
AOW
Posty: 144
Rejestracja: 2014-01-31, 23:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: AOW

 

#16 Post autor: AOW »

Durzy, też zauważyłem te nowsze Half Bush'e -
Sariel, też zapytam, czy jakieś części których Lego teraz nie używa wg Ciebie powinny wrócić (tęsknisz za nimi)?
Ostatnio zmieniony 2016-05-24, 15:43 przez AOW, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#17 Post autor: Sariel »

Micromotor oczywiście, ale wiadomo że nie wróci.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: SERVATOR »

Ja liczę, że w PF 2.0 pomyślą o jakimś silniczku XS.

Szuwax
Posty: 113
Rejestracja: 2015-04-20, 19:08
Lokalizacja: Wellingborough/Malbork
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Szuwax »

Posiadałem ten zestaw w dzieciństwie, dostałem od wujka używany lecz kompletny. Budowa zajmowała mi 2 - 3 dni. Niestety z czasem urwał mi się kabel łączący pilota z silniczkiem i pogubiły się wszystkie małe nakładki na axle, co uniemożliwiło mi jego złożenie. Wraz z resztą klocków z dzieciństwa trafił do młodszego kuzyna. Wciąż mam jednak instrukcje ;).
Moja skromna kolekcja

Awatar użytkownika
solic
Posty: 394
Rejestracja: 2008-02-18, 11:52
Lokalizacja: Zabrze
brickshelf: solic

 

#20 Post autor: solic »

Sentymenty powróciły... zestaw od którego zaczłąłem powrót do Lego po dark age'u... i pomyśleć że to już prawie 11 lat jak wróciłem do budowania.

Przyznam, że za młodych lat w ogóle nie miałem styczności z tym zestawem, dopiero po powrocie do hobby 8868 szczególnie przyciągnął moją uwagę i bardzo zapragnąłem go mieć. Mój egzemplarz niestety jest dosyć pożółkły (i to nie tylko białe, ale również szare elementy to spotkało) ale to nie umniejsza genialności niektórych rozwiązań technicznych. Kompresor, obrót wieży - to po prostu majstersztyk jak na tamte czasy.

Kolejnym moim wymarzonym zestawem po 8868 był wahadłowiec 8480. Sariel, mam nadzieję że i ten zestaw weźmiesz kiedyś na warsztat.
Pewnego dnia usiądę i to wszystko zbuduję...

ODPOWIEDZ