[MOC] Perfumeria&SPA

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
R19Cabrio

#16 Post autor: R19Cabrio »

Bardzo podoba mi się z zewnątrz, kolorystycznie i bryłą, widać że to kamienica. Parter super kolorystycznie i przestrzennie, za to pierwsze piętro razi kolorami. Nie pasują mi kafle 2x2 (połączenie czerwonych z jasno niebieskimi) u pani ze szminkami. W solarium biel, czerwień i niebieski też nie grają mi z kolorem ścian.
Oceniam wysoko za parter i fasadę :)

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#17 Post autor: Pakita »

gmkkk pisze:BTW Jeżeli już tak rozmawiamy o kolorach, to czy widziałaś kiedyś w sali dla noworodków czarne ściany?
Widzisz moje czarne ściany są wymuszone czarnym dachem :).
bacon, dzięki :D
Ostatnio zmieniony 2016-06-18, 14:38 przez Pakita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1429
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: Mestari »

Pakita pisze: Twój modular skłonił mnie również do zadania Wszystkim, którzy budują modulary, baaaardzo ważnego pytania: dlaczego, do ciężkiej anieli walicie tyle tych gryzących się kolorów we wnętrza, a niektórzy to i nawet na zewnątrz? Czy w Waszych mieszkaniach też tak wali po oczach, pracujecie w takich wnętrzach, za oknem macie takie kolące w oczy kolory?! Przecież to przewyższa nawet nienormalnie wyśrubowane gryzącymi kolorami Friendsy. Pomijając fakt, że jest to nienaturalne i w szeroko przyjętej przyrodzie nie występuje, to czy nie utrudnia Wam to odbioru tego co widzicie? Bo ja szczerze powiedziawszy dostaję oczopląsu i nie widzę nic, muszę siedzieć z nosem przy samym ekranie i dopatrywać się co gdzie jest.
Coś mi się wydaje, że nie spodobał Ci się mój Modular w subtelnym różowym kolorze ;)

ODPOWIEDZ