[MOC] Jednostka Straży Pożarnej

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#16 Post autor: Endrju_88 »

Świetna remiza dla wozów. Mnóstwo detali i realizmu. Szkoda, że nie ma jej teraz w Łodzi na wystawie ;-)
Ostatnio zmieniony 2016-07-02, 12:44 przez Endrju_88, łącznie zmieniany 1 raz.
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

Szuwax
Posty: 113
Rejestracja: 2015-04-20, 19:08
Lokalizacja: Wellingborough/Malbork
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: Szuwax »

Bardzo mi się podoba ta remiza. Jest taka realistyczna. Ma wszystko czego trzeba. Pojazdy, pomieszczenia dla strażaków. Pasowało by do makiety z zamkniętymi budynkami takimi jak modulary ;)
Moja skromna kolekcja

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#18 Post autor: SMIGOL »

DonBolano pisze:Fasolowa z boczkiem ;)
Pytasz, a wiesz :)
dmac pisze:Strażak Sam na plakacie też mi się podoba :)
Są nawet dwa plakaty z Samem, ale drugi sie skrył we wnętrzach :)
Endrju_88 pisze:Szkoda, że nie ma jej teraz w Łodzi na wystawie ;-)
No niestety... miałem inne plany na weekend... ale następnym razem jest szansa, że się pojawi.

Dziękuje Wam za komentarze... mogę spać spokojnie :)
Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Autora nie znam.

DARON
Posty: 158
Rejestracja: 2009-12-03, 17:43
Lokalizacja: Gdynia

#19 Post autor: DARON »

Nie używa się już rur zjazdowych, powodowały za dużo kontuzji w stawach skokowych.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2555
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#20 Post autor: V1 »

Z tego co wiem w SGSP w W-wie używają ześlizgów (czyli właśnie 'rur zjazdowych'). Tak mi opowiadali.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#21 Post autor: SMIGOL »

Jeszcze zdjęcia prowadnic ręcznego systemu otwierania bramy i wnętrza (z zewnątrz, ponieważ remiza stoi już na półce)
ObrazekFire Station by Smigol, on Flickr ObrazekFire Station by Smigol, on Flickr ObrazekFire Station by Smigol, on Flickr
Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Autora nie znam.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#22 Post autor: legosamigos »

DARON pisze:Nie używa się już rur zjazdowych, powodowały za dużo kontuzji w stawach skokowych.
Co zatem się używa, by strażacy szybko dotarli do swoich wozów?
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Bart86
Posty: 93
Rejestracja: 2015-10-20, 10:27
Lokalizacja: Rybnik
brickshelf: bart86

 

#23 Post autor: Bart86 »

Bardzo sympatyczny budynek Straży, przypominający realne, występujące w naszych miastach :-). Duży plus za pomieszczenie pojazdów w garażach oraz wyposażenie wnętrza w salę szkoleniowo - konferencyjną i zaplecze socjalne dla strażaków :-). Jednak nie wszystko jest takie fajne - z całym szacunkiem, ale jaskrawe oświetlenie nad garażami zmieniłbym na zwykłe jasne - białe lub żółte :-). Poza tym, bardzo pozytywny MOC i nie mam więcej krytycznych uwag :-).
Bart

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#24 Post autor: SMIGOL »

Bart86 pisze:Jednak nie wszystko jest takie fajne - z całym szacunkiem, ale jaskrawe oświetlenie nad garażami zmieniłbym na zwykłe jasne - białe lub żółte :-). Poza tym, bardzo pozytywny MOC i nie mam więcej krytycznych uwag :-).
Jasne, że powinno być jasne :) ale chciałem wykorzystać to, co mam i wykorzystać nigdzie indziej nie mogę. Dzięki :)
Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Autora nie znam.

DARON
Posty: 158
Rejestracja: 2009-12-03, 17:43
Lokalizacja: Gdynia

#25 Post autor: DARON »

W jednostce w której stacjonuje grupa w której służę dyżurka jest na parterze, natomiast pomieszczenia socjalne na pierwszym piętrze i tam się używa schodów.

legosamigos pisze:
DARON pisze:Nie używa się już rur zjazdowych, powodowały za dużo kontuzji w stawach skokowych.
Co zatem się używa, by strażacy szybko dotarli do swoich wozów?

ODPOWIEDZ