[MOC] Debiut w RIO

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Bunia
VIP
Posty: 162
Rejestracja: 2016-03-12, 17:46
Lokalizacja: Warszawa / Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Debiut w RIO

#1 Post autor: Bunia »

Pływanie synchroniczne może doprowadzić do rumieńców.
Kolejna praca do Konkursu Pierwsza Krew.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2016-07-31, 22:23 przez Bunia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#2 Post autor: Stelario »

Pływanie synchroniczne muzułmanek doprowadza ludzi do rumieńców? Bo nie znam innych ludzi pływających w spodniach i butach/skarpetkach. Jak to mieli być "biali" ludzie to powinni mieć białe rączki. :)

IMHO ramka powinna być tego samego koloru co reszta wody. :P
Ostatnio zmieniony 2016-07-31, 22:36 przez Stelario, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#3 Post autor: Pakita »

Niestety zgodzę się ze Stelariem, co do obudowy wody, ewidentnie powinna być albo w kolorze wody, albo zrobiona jako ściana basenu. Tak nie wygląda to dobrze. Dodam jeszcze, że można było dodatkowo uatrakcyjnić pracę: odrobinę podnieść, tak by w basenie faktycznie było widać pływaczki w jakichś fajnych pozach. Bo jakoś niby tak wszystko jest w Twojej pracy, a jakoś tak pusto.
Strasznie drażni mnie też ta podłoga nad basenem cała w pinach, przyzwyczaiłam się już do gładkości. I nie bardzo rozumiem dla kogo niosą ten kapok.
Stelario pisze:Pływanie synchroniczne muzułmanek doprowadza ludzi do rumieńców? Bo nie znam innych ludzi pływających w spodniach i butach/skarpetkach. Jak to mieli być "biali" ludzie to powinni mieć białe rączki. :)
Stelario, Muzłumanów mogłoby doprowadzić - przynajmniej tak oficjalnie twierdzą ;P Aczkolwiek twierdzą też, że Muzłumanki mogłyby dostać rumieńców na widok ogórka w warzywniaku :/
Natalijo, z bólem serca stwierdzam, że Stelario ma rację czepiając się o te nogi.

Awatar użytkownika
Bunia
VIP
Posty: 162
Rejestracja: 2016-03-12, 17:46
Lokalizacja: Warszawa / Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Bunia »

Odnosząc się do ciemnego obramowania. Zrobiłam tak z tej racji ze zabrakło mi groszkow w kolorze wody. A co do ludzi: są to Chińczycy ( mają bledszy kolor skóry niż my) w biało-żółtych strojach kompielowych ^^

Awatar użytkownika
Sajan
VIP
Posty: 425
Rejestracja: 2012-03-18, 12:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Sajan »

Trochę Cię zgubiła chęć wystartowania w jak największej liczbie kategorii. Przez brak czasu (praca robiona w niedziele wieczorem czyli na ostatni moment) zabrakło chłodnego spojrzenia na to, co można by poprawić.
Ogólnie praca nie jest tak zła, jakby to wynikało z komentarzy ale pokazując poziom na poprzednich pracach pokazałaś, że potrafisz i powinnaś ten poziom trzymać ;)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#6 Post autor: legosamigos »

Zgodzę się z przedmówcami. Podłoga na basenie powinna być gładka, a nie porowata. Również i mi nie pasuje te obramowanie z tych ciemnych groszków i choć rzadko oglądam pływanie synchroniczne, to jakoś nie przypominam sobie kamerzysty w wodzie, kręcącego zawody. Owszem są kamery gdzieś tam pod wodą, ale bez udziału kamerzysty w basenie przy sportowcach.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ