[MOC] Polowanie na Droidy

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kocur
Posty: 884
Rejestracja: 2014-11-30, 19:15
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kocur

 

[MOC] Polowanie na Droidy

#1 Post autor: Kocur »

Jakiś czas temu w moim szalonym umyśle powstała koncepcja krótkiej historyjki z uniwersum Gwiezdnych Wojen, opowiadającej o drobnej imperialnej pomyłce w obieraniu celów. Niestety narodziny dziecka skutecznie odsunęły wykonanie pracy - dopiero zbliżająca się wystawa w Jordanowie i trochę lepiej ułożony czas w domu pozwoliły znaleźć wystarczająco dużo mobilizacji, by każdą wolną chwilę poświęcić na tego MOCa.

Tak powstał zarys pracy, której początkiem było przerobienie modelu 7965 Millenium Falcon na alternatywny model szmuglerskiego frachtowca YT-1300

Z powodu kłopotliwego transportu i braku możliwości obfotografowania modelu w domu (budowałem model i rysowałem komiks opisówki aż do piątku wieczorem, a na wystawę przyjechałem w sobotę rano), to więcej fotek niż te z wystawy w Jordanowie nie mam, a nawet te zawdzięczam BHs'owi. Jeszcze raz bardzo dzięki :)

Oto "Polowanie na Droidy". Uprzedzając pytania - wszystko poza piaskiem i oddziałem szturmowców z trzema maszynami kroczącymi na makiecie, to kompletne szczątki wcześniej przerabianego YT-1300. Da się z nich zbudować go na nowo w całości wraz z przemycanym ładunkiem... no z kilku beczek coś się wylało :)

BHs i Młody dzięki za pożyczenie łącznie 5 brakujących figurek do uzupełnienia makiety :)

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

I rysowany na tablecie komiks:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-09-15, 13:45 przez Kocur, łącznie zmieniany 1 raz.
Ride the wind, take on your destiny
You gotta get much higher
Fly your flight, get over society
The world is by far much bigger!
- Samael

Awatar użytkownika
maren
Posty: 67
Rejestracja: 2016-05-01, 14:41
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: maren »

To już się nie dowiem ile wyciąga na Kessel :(
Niech MOC będzie z Wami.
_____________________________________

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 369
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#3 Post autor: Deckard Cain »

Ale przygrzmocił w ziemię. Praca mi się bardzo podoba nawet czuje ten piasek pod stopami no i jest klimat. Czy zakładasz że pilot przeżył? Może jakieś jego dalsze przygody?
Ostatni z Horadrimów

Awatar użytkownika
Kocur
Posty: 884
Rejestracja: 2014-11-30, 19:15
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kocur

 

#4 Post autor: Kocur »

Deckard Cain pisze:Ale przygrzmocił w ziemię. Praca mi się bardzo podoba nawet czuje ten piasek pod stopami no i jest klimat. Czy zakładasz że pilot przeżył? Może jakieś jego dalsze przygody?
Na pierwszej force widać obfity zestaw trans-red tile na posadzce. Możesz dokonać interpretacji ;)
Ride the wind, take on your destiny
You gotta get much higher
Fly your flight, get over society
The world is by far much bigger!
- Samael

ODPOWIEDZ