[MOC] The Temple Of Mr. Gold

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#16 Post autor: SERVATOR »

Jakby co to TUTAJ możesz zobaczyć za ile taka figurka jest sprzedawana na Bricklink-u.

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#17 Post autor: Hegemon »

Teraz to już kręcisz. Mi tu zalatuje zwykłym przechwalstwem.

Piszesz, że:
MurstenTan pisze:Dobry wieczór chciał bym tak nawiasem wtrącić ze figurkę zakupiłem dawno temu za 16 zł .... A ile ona jest teraz warta i czy tak naprawdę jest unikatem to nie wiem, w każdym razie w mojej bardzo dużej kolekcji lego wyróżnia się bardzo dlatego postanowiłem zbudować dla niej "świątynie" jeśli można tak to nazwać
A w pierwszym poście napisałeś:
MurstenTan pisze:Witam chciałbym pochwalić się moją najcenniejszą zdobyczą z całej mojej kolekcji Lego, czyli Mr. Gold. Jest to minifigurka z dziesiątej serii, jedna z pięciu tysięcy wyprodukowanych egzemplarzy. Oczywiście posiadam kod i specjalny certyfikat ze strony Lego.com, figurka została umieszczona w honorowym miejscu czyli w "świątyni", która kryje jeszcze pod sobą skarb.
Więc dobrze znasz wartość tej figurki zarówno pod względem unikalności jak i zapewne ceny.
Kręcisz panie, kręcisz.


A co do samej "świątyni", to nic specjalnego. Jak dla mnie zwykłe i proste. Nie pasuje nic w tym MOC-u. Wygląda jak zerżnięte z serii Adventurers.
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

MurstenTan
Posty: 24
Rejestracja: 2014-10-18, 12:20
Lokalizacja: Bytom
brickshelf: MurstenTan

 

#18 Post autor: MurstenTan »

Hegemon, Nigdy nie sprawdzałem wartości tej figurki. I nie jest to żadne przechwalanie bo nie ma czym, napisałem ze drogo cenna w przenośni bo jest droga. Raczej wątpię że ktoś kupuje figurki za tysiąc euro.

MurstenTan
Posty: 24
Rejestracja: 2014-10-18, 12:20
Lokalizacja: Bytom
brickshelf: MurstenTan

 

#19 Post autor: MurstenTan »

SERVATOR, dzięki za informacje o wartości tej figurki . Nawet nie wiedziałem że jest tyle warta . Znacie jeszcze jakieś figurki co są tak drogie ?

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: Hobbit »

Fajny pomysł na tę figurkę.
Wydaje mi się, że lampy były by lepsze w pomarańczowym kolorze.
Hobbit

ODPOWIEDZ