Podsumowanie konkursu

Konkurs Johana

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

Podsumowanie konkursu

#1 Post autor: Johan »

Proszę Państwa, po długim liczeniu głosów przyszła pora na zakończenie KKKKK!

W pierwszej kolejności chciałbym podziękować jurorom, którzy poświęcili swój czas na ocenianie zgłoszeń, gorące brawa dla nich!
Dziękuję wszystkim uczestnikom, niezależenie od tego w ilu zadaniach brali udział, bez was konkurs by się nie mógł odbyć :)
Dziękuję też widzom którzy śledzili konkurs i udzielali rad w trakcie jego trwania, to dla waszej rozrywki był on prowadzony.

Bez zbędnego przynudzania, niniejszym prezentuję podium.

Miejsce trzecie, uzyskawszy 31 punktów, zajmuje wallyjarek!

Miejsce drugie, z wynikiem 46 punktów, tracąc dokładnie jeden punkt do lidera, zajmuje allesandrus!

I wreszcie pierwsze miejsce w Konkursie, wieczną chwałę i uznanie gawiedzi, uzyskawszy 47 punktów otrzymuje przem!

Brawa dla zwycięzców! Pełna tabela po podsumowaniu wszystkich zadań prezentuje się następująco:

Kod: Zaznacz cały

Punktacja:  Zadanie 0.  Zadanie 1.  Zadanie 2.  Zadanie 3.  Zadanie 4.  Zadanie 5.  Zadanie 6.  Zadanie 7.  Zadanie 8.       SUMA:
przem               2           8           9           5           4           4                       7           8		   47
allesandrus         1           2           3           6           10          3           9           6           6		   46
wallyjarek          1           5           4           11          4           5                       1                       31
JK                  3           2           6                                   8                       3                       22
dzidek1983          1           8           5                                                                                   14
tybort              2           2           8                                                                                   12
Deckard Cain        2           2                                   5															9
Szerszen            															4												4
Allemov             1																											1
crises              1																											1
Darek Mróz          1																											1
duur                1																											1
glaz_pimpur         1																											1
JAREMA              1																											1
Jetboy              1																											1
Kloss               1																											1
krowkens            1																											1
lookl               1																											1
Mcq_90              1																											1
Pakita              1																											1
SERVATOR            1																											1
Taausz              1																											1
Vlado               1																											1
X3qtor              1																											1

Osoby które zajęły cztery pierwsze miejsca proszę kolejno o wybór jednego zestawu z listy nagród i przesłanie mi na PW adresu do wysyłki.

Wszystkim dziękuję za wspólną zabawę, bardzo proszę o uwagi i pomysły, bo w przyszłości pewnie jeszcze niejeden konkurs będę chciał zorganizować :)

przem
Posty: 29
Rejestracja: 2016-10-03, 11:07
Lokalizacja: Katowice

#2 Post autor: przem »

o kurcze ! wygrałem !

cieszę się niezmiernie :) tym bardziej że w sumie dorobek moc'owy mam niewielki a konkurs traktowałem przede wszystkim jako motywację do budowania (jak się okazuje dobrze na mnie działa presja czasu :) )

dziękuje Johanowi oraz jurorom za docenienie prac, dodaje to skrzydeł :)

co do nagrody - poproszę o 31048 Lakeside Lodge - będzie się ładnie prezentował koło chatki w górach.

edytka: ajajaj, gdzie moje maniery, oczywiście gratulacje dla współuczestników, poziom był wg mnie wyrównany, szkoda że z czasem część rezygnowała...
Ostatnio zmieniony 2017-02-20, 13:35 przez przem, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1277
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: wallyjarek »

Gratulacje dla wszystkich uczestników, zwłaszcza na podium.
Nie był to łatwy konkurs, ciekawe zadania, presja czasu. Czasem wena zawodziła, ale zabawa była fajna.

Dzięki również za stworzenie konkursu taki jak ten, oby ich więcej było bo fajnie się buduje i jest po co.
Czasem potrzeba jakiegoś kopa :)

Jestem ciekaw kto wymyślał zadania, naprawdę fajne.
I na sam koniec, dobrze że nie było jednego dnia na budowanie bo bym nie wyrobił :)

Awatar użytkownika
allesandrus
Posty: 70
Rejestracja: 2012-05-21, 18:35
Lokalizacja: Wlkp.
brickshelf: allesandrus

 

#4 Post autor: allesandrus »

Jak już nie raz pojawiało się w temacie z propozycją – świetnie, że udało się przywrócić formę kilkuetapowego konkursu; tutaj ogromne podziękowanie dla Johana, który podjął się tego zadania i zaproponował naprawdę ciekawe wyzwania. Cieszę się też, że nie zabrakło chętnych do udziału (chociaż zawsze może być lepiej) oraz członkostwa w jury i dziękuję zarówno za zdrową, zaciętą rywalizację, jak i trud włożony w ocenianie naszych prac.

Gratulacje dla przema za zasłużoną wygraną oraz zwycięzców poszczególnych etapów; dziękuję też jury za docenienie moich prac, a komentującym za wszystkie konstruktywne uwagi.
Mam nadzieję, że będzie wola kontynuacji konkursu w przyszłości.

W kwestii nagrody: 40110 Coin Bank

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1277
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: wallyjarek »

To ja poproszę creator 31043

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: JK »

Szkoda, że konkurs tak szybko się skończył. Faktycznie niezły motywator, żeby budować, a co najważniejsze - żeby kończyć to co się zaczyna:)

Dzięki Johan za pomysł i organizację. Gratuluję moim konkurentom, a zwłaszcza tym, którzy znaleźli się na podium. Jak widzę, przypadło mi podobno najgorsze w sporcie, czwarte miejsce;) Ale zaraz zaraz...
Johan pisze:Osoby które zajęły cztery pierwsze miejsca proszę kolejno o wybór jednego zestawu z listy nagród i przesłanie mi na PW adresu do wysyłki.
Serio, za czwarte też jest coś na otarcie łez?:)

ODPOWIEDZ