[MOC] Wacky Races: Red (and blue) Baron

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

[MOC] Wacky Races: Red (and blue) Baron

#1 Post autor: glaz_pimpur »

To lecimy za ciosem. Pomysł na następnego Wacky Racera to mój misz-masz dwóch nie moich idei: [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=10239]Garbusa Misterzumbiego[/URL] oraz starego matchboxa.
Z modelu misterzumbiego musiałem trochę zmienić skalę, tak, żeby pasował do mniejszych kółek i długości. A z Red Barona, ze względu na brak czerwonych łuków 1x3x2, zrezygnowałem z jednolitego czerwonego koloru. Na BL w polskich sklepach są raptem 3 sztuki, a cena za klocek do najniższych też nie należy. Cóż, może kiedyś ceny spadną, albo załapiemy się w jakimś BOPie? Na razie Baron jest bardziej niebieski niż czerwony. Druga sprawa to Lego nie oferuje (jeszcze) hełmów pruskich. Myślałem przez chwilę o takim hitlerowskim (chyba z Ninjago), ale ostatecznie pozostawiłem na głowie kierowcy "zwykłą" pilotkę. A to efekty:

Obrazek


Obrazek

Oraz oba naraz:

Obrazek

Tu parę zdjęć więcej.

BTW. W szale przerobiłem też zestaw Zygzaka McQueena oraz VW z filmu "Auta" na pullbacki. Jest zabawa:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jellyeater »

Czy tylne nadkole nie obciera o koło? Podoba mi się dużo bardziej niż wanna. :) świetny jest.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#3 Post autor: glaz_pimpur »

Jellyeater pisze:Czy tylne nadkole nie obciera o koło? Podoba mi się dużo bardziej niż wanna. :) świetny jest.
Jak trochę opadnie to obciera (ono wisi na 1 barze), ale raczej trzyma się sztywno.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 607
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

#4 Post autor: Falcrum »

Modelik jak wyjęty ze starej kreskówki. Błotniki swoją drogą, mi trochę przypominają samochód Kaczora Donalda.
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#5 Post autor: OmenGda »

Bardzo zgrabny. Ale mimo wszystko wanna póki co wygrywa :-D
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

Falcrum pisze:Modelik jak wyjęty ze starej kreskówki. Błotniki swoją drogą, mi trochę przypominają samochód Kaczora Donalda.
Tak. Widziałem gdzieś zdjęcie 313 z takimi błotnikami. Ale zumbi był pierwszy.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ