[MOC] Pick-up z przyczepą oraz quadem

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 471
Rejestracja: 2013-01-16, 12:18
Lokalizacja: Okolice Namysłowa
brickshelf: Na razie brak ;/...

 

#31 Post autor: Kruk »

Longer ma bardzo wiele prac które są bardzo dobre i nie da się o nich zapomnieć. Ja powiem tak, że model który noo nie jest zrobiony w technice Model Team'owej skóry jest mało interesujący pod względem wyglądu.
Taka mała reklama, dla AFOL'i zniżka 20%: http://cutedragonsandmore.deviantart.com/

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#32 Post autor: M_longer »

Jellyeater pisze:Wstyd mi, że zapominałem ten holownik.
To. Jest. Wywrotka.

Holownik był piaskowy z czerwonymi pasami ;(

Obrazek

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#33 Post autor: Jellyeater »

Holownik był piaskowy z czerwonymi pasami ;(
O tym właśnie myślałem pisząc holownik. Pamiętam tę pracę. Tylko po prostu wtedy jeszcze nie kojarzyłem twórców. Kolejna nieudana złośliwość. Przykro mi. Może niezręcznie to napisałem. Ale pisząc ten, myślałem o tym co dałeś zdjęcie. Zresztą chyba nie pojawiło się tu wiele holowników. Więc ten jest na razie właśnie tym. :-)
Ostatnio zmieniony 2016-09-24, 18:30 przez Jellyeater, łącznie zmieniany 2 razy.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#34 Post autor: M_longer »

Jellyeater pisze:
Holownik był piaskowy z czerwonymi pasami ;(
O tym właśnie myślałem pisząc holownik. Pamiętam tę pracę. Tylko po prostu wtedy jeszcze nie kojarzyłem twórców. Kolejna nieudana złośliwość. Przykro mi. Może niezręcznie to napisałem. Ale pisząc ten, myślałem o tym co dałeś zdjęcie. Zresztą chyba nie pojawiło się tu wiele holowników. Więc ten jest na razie właśnie tym. :-)
Spoko, na wystawie w Chorzowie był nazywany Strażą Pożarną™...

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#35 Post autor: eric trax »

Nie do końca wiem o co jest gównoburza ale...


Bardzo podoba mi się model. O ile nad przyczepą mogłeś jednak bardziej przysiąść to sam pickup jest słodziutki. Bardzo kojarzy się Dodge Ram. Proporcje są zachowane i jeśli chodzi o wygląd od razu widać co to ma być.


W Twoich pracach podoba mi się to że mimo iż budujesz z czystego technica nie ma problemu z rozjechanymi proporcjami lub jakkolwiek umowną karoserią byle by tylko jakoś to wyglądało. Jak na technic jest bardzo dobrze. Trzymam kciuki bo są rzeczy które z pewnością poprawisz z kolejnymi modelami jednak widać Twój styl który wyraźnie akcentujesz z każdym modelem. Mi się to podoba.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

ODPOWIEDZ