Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Tancerka
Autor Wiadomość
Darek Mróz 
VIP

Wpisy: 212
Wysłany: 2016-09-21, 23:18   [MOC] Tancerka

Wystarczy otworzyć parę szufladek z klockami, wysypać na stół i jest tancerka. Chyba tancerka, choć mam też inne skojarzenia.
Tancerka chce zatańczyć w konkursie 5K i to jej jedyny (jak na razie) sens istnienia.

Pakita 

Wpisy: 254
Wysłany: 2016-09-22, 05:36   

Nie wiem czy bym rozpoznała w niej tancerkę gdybyś tego nie napisał. Skoro już jednak wiem, że to tancerka to muszę napisać, że w mojej ocenie jest to tancerka z teatru niezależnego, może amatorskiego, bardziej performerka niż tancerka jako taka.
Fajnie użyłeś tego technicowego elementu, dzięki czemu Twoja tancerka ma bardzo pociągłą twarz :). Podoba mi się kształt jej włosów, ale te dziury we włosach nie wyglądają dobrze. Chyba, że to nie włosy?
Co do rąk to są strasznie długie i od razu skojarzyły mi się z jakimiś mega długimi rękawami, które zostały zsunięte daleko poza palce i których użycie podczas tańca stanowi jeden z ważnych elementów show.

SERVATOR 
VIP

Wpisy: 3423

Wysłany: 2016-09-22, 07:27   

Przecież to tańczący profesor Severus Snape z Harry'ego Pottera. ;)

ImpreSariO 

Wpisy: 578
Wysłany: 2016-09-22, 09:06   

Ramiona kojarzą mi się z tentaklami z pewnych specyficznych japońskich animacji ;)

Darek Mróz 
VIP

Wysłany: 2016-09-22, 21:52   

Pakita napisał/a:
... jest to tancerka z teatru niezależnego, może amatorskiego, bardziej performerka niż tancerka jako taka....
Co do rąk to są strasznie długie i od razu skojarzyły mi się z jakimiś mega długimi rękawami, które zostały zsunięte daleko poza palce i których użycie podczas tańca stanowi jeden z ważnych elementów show.

Pakita - te cytowane słowa powinienem napisać ja, opisując swoją postać, by uczynić ją ciekawszą, ale jeszcze wiele muszę się nauczyć.
Dziękuję Ci bardzo za trafne oddanie idei przyświecającej tworzeniu tej figurki.
Po Twoich uwagach odnośnie włosów poczyniłem pewne poprawki, zmieniłem trochę ramiona i teraz wygląda to tak:

SERVATOR napisał/a:
Przecież to tańczący profesor Severus Snape z Harry'ego Pottera. ;)

Rzeczywiście, kiedy patrzyłem na gotowy model, postać wydawała mi się znajoma i być może tak właśnie powinna się nazywać...

Pakita 

Wpisy: 254
Wysłany: 2016-09-22, 22:23   

Darek Mróz napisał/a:
Po Twoich uwagach odnośnie włosów poczyniłem pewne poprawki, zmieniłem trochę ramiona i teraz wygląda to tak:

Włosy wyglądają dużo lepiej, te groszki kojarzą mi się z wielkimi lokami, a taka udziwniona fryzura bardzo do tej postaci pasuje :). Co do rąk to na pewno lepiej, że ma teraz dłonie ;P.
Jak tak teraz na nią popatrzyłam to przyszło mi do głowy, że gdybyś jednak te ręce jej jakoś skrócił, żeby były proporcjonalne do postaci i pokombinował coś z nogami, żeby stała na jednej stopie to wyglądałoby, że szykuje się do kręcenia piruetu :).

Darek Mróz 
VIP

Wysłany: 2016-09-22, 22:30   

Już nic nie skracam, nic nie zmieniam, zostaje jak jest :).

legosamigos 
VIP

Wpisy: 3287
Wysłany: 2016-09-25, 13:41   

Szczerze mówiąc, gdybyś nie zaznaczył w tytule, że to jakaś tancerka, to bym się w ogóle nie domyślił, że chodzi właśnie o tancerkę :)

MyLegooo 

Wpisy: 9
Wysłany: 2016-10-01, 21:38   

Podoba mi się :)ale bardziej przypomina mi zmore niż tancerke :p ale następnym razem wiekszy fan konkursu bedzie jeśli osoba ,ktora ludzika zbudowala nie napisze co to za ludzik :) Ciekawe ile osob zgadnie :)

Hobbit 

Wpisy: 172
Wysłany: 2016-10-10, 16:34   

Przypomina Christinę Ricci z "Rodzinki Adamsów" ;-)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu