[MOC] Tancerka

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Darek Mróz
VIP
Posty: 213
Rejestracja: 2004-06-02, 14:12
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: sasik

 

[MOC] Tancerka

#1 Post autor: Darek Mróz »

Wystarczy otworzyć parę szufladek z klockami, wysypać na stół i jest tancerka. Chyba tancerka, choć mam też inne skojarzenia.
Tancerka chce zatańczyć w konkursie 5K i to jej jedyny (jak na razie) sens istnienia.
Obrazek
LEg GOdt Darek Mróz

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#2 Post autor: Pakita »

Nie wiem czy bym rozpoznała w niej tancerkę gdybyś tego nie napisał. Skoro już jednak wiem, że to tancerka to muszę napisać, że w mojej ocenie jest to tancerka z teatru niezależnego, może amatorskiego, bardziej performerka niż tancerka jako taka.
Fajnie użyłeś tego technicowego elementu, dzięki czemu Twoja tancerka ma bardzo pociągłą twarz :). Podoba mi się kształt jej włosów, ale te dziury we włosach nie wyglądają dobrze. Chyba, że to nie włosy?
Co do rąk to są strasznie długie i od razu skojarzyły mi się z jakimiś mega długimi rękawami, które zostały zsunięte daleko poza palce i których użycie podczas tańca stanowi jeden z ważnych elementów show.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3 Post autor: SERVATOR »

Przecież to tańczący profesor Severus Snape z Harry'ego Pottera. ;)

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#4 Post autor: ImpreSariO »

Ramiona kojarzą mi się z tentaklami z pewnych specyficznych japońskich animacji ;)

Awatar użytkownika
Darek Mróz
VIP
Posty: 213
Rejestracja: 2004-06-02, 14:12
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: sasik

 

#5 Post autor: Darek Mróz »

Pakita pisze:... jest to tancerka z teatru niezależnego, może amatorskiego, bardziej performerka niż tancerka jako taka....
Co do rąk to są strasznie długie i od razu skojarzyły mi się z jakimiś mega długimi rękawami, które zostały zsunięte daleko poza palce i których użycie podczas tańca stanowi jeden z ważnych elementów show.
Pakita - te cytowane słowa powinienem napisać ja, opisując swoją postać, by uczynić ją ciekawszą, ale jeszcze wiele muszę się nauczyć.
Dziękuję Ci bardzo za trafne oddanie idei przyświecającej tworzeniu tej figurki.
Po Twoich uwagach odnośnie włosów poczyniłem pewne poprawki, zmieniłem trochę ramiona i teraz wygląda to tak:

Obrazek
SERVATOR pisze:Przecież to tańczący profesor Severus Snape z Harry'ego Pottera. ;)
Rzeczywiście, kiedy patrzyłem na gotowy model, postać wydawała mi się znajoma i być może tak właśnie powinna się nazywać...
LEg GOdt Darek Mróz

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#6 Post autor: Pakita »

Darek Mróz pisze:Po Twoich uwagach odnośnie włosów poczyniłem pewne poprawki, zmieniłem trochę ramiona i teraz wygląda to tak:
Włosy wyglądają dużo lepiej, te groszki kojarzą mi się z wielkimi lokami, a taka udziwniona fryzura bardzo do tej postaci pasuje :). Co do rąk to na pewno lepiej, że ma teraz dłonie ;P.
Jak tak teraz na nią popatrzyłam to przyszło mi do głowy, że gdybyś jednak te ręce jej jakoś skrócił, żeby były proporcjonalne do postaci i pokombinował coś z nogami, żeby stała na jednej stopie to wyglądałoby, że szykuje się do kręcenia piruetu :).

Awatar użytkownika
Darek Mróz
VIP
Posty: 213
Rejestracja: 2004-06-02, 14:12
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: sasik

 

#7 Post autor: Darek Mróz »

Już nic nie skracam, nic nie zmieniam, zostaje jak jest :).
LEg GOdt Darek Mróz

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#8 Post autor: legosamigos »

Szczerze mówiąc, gdybyś nie zaznaczył w tytule, że to jakaś tancerka, to bym się w ogóle nie domyślił, że chodzi właśnie o tancerkę :)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

MyLegooo
Posty: 9
Rejestracja: 2015-01-11, 20:08
Lokalizacja: Dania
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#9 Post autor: MyLegooo »

Podoba mi się :)ale bardziej przypomina mi zmore niż tancerke :p ale następnym razem wiekszy fan konkursu bedzie jeśli osoba ,ktora ludzika zbudowala nie napisze co to za ludzik :) Ciekawe ile osob zgadnie :)

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#10 Post autor: Hobbit »

Przypomina Christinę Ricci z "Rodzinki Adamsów" ;-)
Hobbit

ODPOWIEDZ