Forum LUGPol Strona Główna Forum LUGPol
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
6277 Imperial Trading Post [VIDEO]
Autor Wiadomość
BricksPlanet 

Wpisy: 47
Wysłany: 2016-10-02, 09:35   6277 Imperial Trading Post [VIDEO]

Recenzja w stop motion (prezentacja) 6277 Imperial Trading Post

https://www.youtube.com/watch?v=4pZpQte5yH4

Rok: 1992
Klocki: 608
Ludziki: 9

Brickset
Bricklink

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
/Servator/ Recenzja była opublikowana we Wrześniu 2016 tuż przed awarią Forum.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bricks Planet Facebook : https://www.facebook.com/BricksPlanet
Ostatnio zmieniony przez SERVATOR 2016-10-02, 13:50, w całości zmieniany 1 raz  

martinb 
Nie znoszę owadów!

Wpisy: 572
Wysłany: 2016-10-02, 10:46   

To ja tylko napiszę jeszcze raz, że recenzja jest zacna. No i ponownie zapytam: co planujesz zrecenzować w najbliższych tygodniach? :-)

legosamigos 
VIP

Wpisy: 2519
Wysłany: 2016-10-02, 11:23   

Myślę, ze ta recenzja nie wymaga komentarza. Po prostu BOMBA. Bardzo podoba mi się cała animacja, szczególnie te chodzące minifigi, podkład muzyczny i efekty dźwiękowe. Naprawdę super. Wyobrażam sobie ile zdjęć czy stop-klatek musiałeś stworzyć by zrobić taki animowany film. I pomysł na nakręcenie tego wszystkiego w 1 całość
Ostatnio zmieniony przez legosamigos 2016-10-02, 14:15, w całości zmieniany 1 raz  

gienekk 

Wpisy: 13
Wysłany: 2016-10-02, 13:52   

Jak zawsze rewelacja! Szacunek za chęci, pomysł i poświęcony czas na przygotowanie tych filmów. Mam nadzieję zobaczyć jakiś większy zestaw Castle w przyszłości :)

BricksPlanet 

Wysłany: 2016-10-02, 17:04   

martinb napisał/a:
To ja tylko napiszę jeszcze raz, że recenzja jest zacna. No i ponownie zapytam: co planujesz zrecenzować w najbliższych tygodniach? :-)

Bedzie zestaw Nexo Knights dla odmiany, a potem planuje duzy zestaw Castle i cos ze Star Wars pod nowy film Rouge One :) Dalej nie wiem, ale zostal mi jeszcze fajny zestaw Piratow i Wikingow do zrobienia :)

gienekk napisał/a:
Mam nadzieję zobaczyć jakiś większy zestaw Castle w przyszłości :)

No jak wspomnialem wyzej, tak sie sklada, ze bedzie !!! :)

Ostatnio zmieniony przez BricksPlanet 2016-10-02, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  

DonBolano 

Wpisy: 231
Wysłany: 2016-10-02, 17:05   

Świetne masz te filmy. Lubie bardzo je oglądać :-)

martinb 
Nie znoszę owadów!

Wysłany: 2016-10-02, 19:24   

BricksPlanet, pochwal się, ile czasu zajmuje Ci zrobienie recenzji dla zestawu pokroju 6277 czy 6285?

BricksPlanet 

Wysłany: 2016-10-03, 07:37   

martinb napisał/a:
BricksPlanet, pochwal się, ile czasu zajmuje Ci zrobienie recenzji dla zestawu pokroju 6277 czy 6285?

Nie wiem ! Musze w koncu usiasc z zegarkiem w reku i to sprawdzic ! Zajelo mi to jakies 3 tygodnie ale to nie jest dobra odpowiedz, bo mozna to robic 6 godzin dziennie a mozna i tylko 1h dziennie :)

Durzy 

Wpisy: 1052
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-10-07, 14:16   

BricksPlanet, ilość pracy w takich recenzjach mnie przeraża i wzbudza ogromny szacunek u wykonawcy! Ta jest świetna poza - przy tak doprowadzanym filmiku żagle mogłyby być ustawione na wiatr. Chce Ci się tak ładnie w kilku etapach wciskać klocki, a żagle są nieruchome, zwłaszcza w łódce - to się rzuca w oczy. Skoro to jest recenzja, to ja bym podkreślił największą w moim mniemaniu wadę - na pięknym statku nie ma koła sterowego, ani chociaż rumpla. To dało się pokazać minihistoryjką, zwłaszcza, że wyobraźni Ci nie brakuje o czym świadczy dobrze skrojona historyjka pokazująca całą (poza strzałem armatnim) funkcjonalność zestawu.
Ostatnio zmieniony przez Durzy 2016-10-07, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  

martinb 
Nie znoszę owadów!

Wysłany: 2016-10-07, 14:58   

Moim zdaniem Twoje filmiki mogą śmiało konkurować z filmikami Michaela Hickoxa. Bo nie dość, że przedstawiasz historię (tak jak Michael), sposób budowy danego zestawu (tego mu brakuje), to jeszcze w dodatku "ciągle coś się dzieje" (tak jak u Michaela).

Co więcej: Twoje filmy są też zdecydowanie lepsze od filmów ze stajni Artifex Creation, które mimo swojego mistrzowskiego (technicznie) poziomu są... nudne.

Czekam razem z synem na kolejne produkcje!

W ogóle to może warto byłoby coś nabazgrolić do chłopaków z BSa, aby Ciebie chociaż w jakimś newsie wypromowali. Bo szczerze mówiąc, to liczba subskrypcji na Twoim kanale woła o pomstę do nieba...

Durzy 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-10-07, 16:25   

Poza zbytnim prześwietleniem etap budowy to majstersztyk. Zawsze mnie oglądanie tego nudzi (bo to jest jak lizanie lodów przez szybkę), a na filmikach BricksPlanet oglądam z przyjemnością i zaciekawieniem pojawienie się każdego klocka. Nic tak nie pasuje do LEGO jak animacja poklatkowa.
Ostatnio zmieniony przez 2016-10-08, 03:06, w całości zmieniany 2 razy  

BricksPlanet 

Wysłany: 2016-10-11, 07:55   

Durzy napisał/a:
BricksPlanet, ilość pracy w takich recenzjach mnie przeraża i wzbudza ogromny szacunek u wykonawcy! Ta jest świetna poza - przy tak doprowadzanym filmiku żagle mogłyby być ustawione na wiatr. Chce Ci się tak ładnie w kilku etapach wciskać klocki, a żagle są nieruchome, zwłaszcza w łódce - to się rzuca w oczy. Skoro to jest recenzja, to ja bym podkreślił największą w moim mniemaniu wadę - na pięknym statku nie ma koła sterowego, ani chociaż rumpla. To dało się pokazać minihistoryjką, zwłaszcza, że wyobraźni Ci nie brakuje o czym świadczy dobrze skrojona historyjka pokazująca całą (poza strzałem armatnim) funkcjonalność zestawu.

Dzieki, za Twoja konstruktywna opinie. Zgadzam sie co do zagli. Przy robieniu filmiku myslalem o tym, ale to zignorowalem. Wydawalo mi sie ze nikt na to nie zwroci uwagi, a jednak.

Armaty czasem robie strzelajace, ale wymaga to sporo pracy, wiec nie za kazdym razem :/

martinb napisał/a:
W ogóle to może warto byłoby coś nabazgrolić do chłopaków z BSa, aby Ciebie chociaż w jakimś newsie wypromowali. Bo szczerze mówiąc, to liczba subskrypcji na Twoim kanale woła o pomstę do nieba...

Dzieki, bedziecie sie smiac, ale co to jest BS ?

Durzy napisał/a:
Poza zbytnim prześwietleniem etap budowy to majstersztyk.

Co masz na mysli piszac "poza zbytnim przeswietleniem" ?

martinb 
Nie znoszę owadów!

Wysłany: 2016-10-11, 09:26   

BricksPlanet napisał/a:
martinb napisał/a:

Dzieki, bedziecie sie smiac, ale co to jest BS ?

Brickset.com ;-)

Durzy 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-10-11, 13:22   

BricksPlanet napisał/a:
Wydawalo mi sie ze nikt na to nie zwroci uwagi, a jednak.

Twoje recenzje są tak dobrze, że takie niedopracowanie mnie się rzuciło w oczy. Gdyby poziom był niższy to pewnie ustawienie żagli nie zwracałoby uwagi.

Cytat:
Armaty czasem robie strzelajace, ale wymaga to sporo pracy, wiec nie za kazdym razem :/

Da się bez tego przeżyć. Scenariusz Twoich historyjek ładnie ten aspekt omija i rekompensuje.

BricksPlanet napisał/a:
Co masz na mysli piszac "poza zbytnim przeswietleniem" ?

Chodziło mi o to, że białe/jasne klocki mocno się świecą przez co mniej wyraźnie widać na nich detale, np. study.

martinb napisał/a:
Twoje filmy są też zdecydowanie lepsze od filmów ze stajni Artifex Creation

Mnie się sposób pojawienia klocków w trakcie budowy dużo bardziej podoba u BricksPlanet. Jest taki... naturalny, taki legowy.

Szkoda, że ilość subskrypcji jest wręcz obrażająco niska. Taka praca zasługuje na duuuużo więcej.

martinb 
Nie znoszę owadów!

Wysłany: 2016-10-11, 14:09   

Durzy, właśnie dlatego zapytałem się BricksPlanet, czy nie próbował zainteresować swoją pracą Brickset.com. Myślę, że gdyby napisał do Huwa czy CapnRex101, to odpowiednia notka pojawiłaby się na stronce w dziale news. :-)

Poza tym warto dodać każdy z filmów jako "external review" przy danym zestawie na brickset.com. Pamiętam, że kiedyś ze dwa lub trzy filmy BricksPlanet (lub kogoś innego) dodałem pod odpowiednimi zestawami.
Ostatnio zmieniony przez martinb 2016-10-11, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu