[MOC] Meksykańska Śpiewaczka

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

[MOC] Meksykańska Śpiewaczka

#1 Post autor: Pakita »

Tworząc tą postać starałam się nadać jej jak najwięcej charakteru za pomocą jej stroju. Podczas tworzenia tej postaci dotarło do mnie, jak bardzo chciałabym móc kiedyś dorwać w swoje łapki złote wisienki. Obym dożyła takiej chwili :P.
Obrazek

Jetboy

#2 Post autor: Jetboy »

Znakomite!

Awatar użytkownika
Maks
Posty: 155
Rejestracja: 2014-02-19, 09:57
Lokalizacja: Gniezno
brickshelf: MaksM

 

#3 Post autor: Maks »

Świetna praca. Zazdroszczę kreatywności. Chciałem startować w konkursie, ale jednym z powodów, dla których sobie odpuściłem był fakt, że pierwsze zadanie było o minifigach a ja nie mam zbyt wielu fikuśnych części nadających się do takiej tematyki. Ale tutaj mam wszystkie części, których użyłaś a i tak bym nie wpadł na to by w ten sposób je połączyć :).
Ostatnio zmieniony 2016-09-20, 13:50 przez Maks, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#4 Post autor: Pakita »

Jetboy i Maks, bardzo dziękuję, że chciało Wam się zajrzeć do mojej Meksykanki i zostawić o niej pochlebną opinię :).
Maks pisze:Chciałem startować w konkursie, ale jednym z powodów, dla których sobie odpuściłem był fakt, że pierwsze zadanie było o minifigach a ja nie mam zbyt wielu fikuśnych części nadających się do takiej tematyki. Ale tutaj mam wszystkie części, których użyłaś a i tak bym nie wpadł na to by w ten sposób je połączyć :).
Grunt to kombinować :). Jak dziergałam mojego Wędrowca, to też miałam problemy,bo mam mało części z Technic i kolory raczej kiepskie. No ale coś tam wyszło :). Zawsze możesz wystartować od 1 zadania, 0 to tylko rozgrzewka.
Ostatnio zmieniony 2016-09-20, 14:16 przez Pakita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 607
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

#5 Post autor: Falcrum »

Mnie osobiście wędrowiec podobał się bardziej, ale z drugiej strony trudno byłoby zrobić coś tak wymyślnego inaczej. Dysproporcjonalne kolczyki lekko drażnią oko, ale dodają klimatu ( w końcu co to za meksykańska śpiewaczką bez kolczyków :D).
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Durzy »

Falcrum, akurat latynoski miewają przesadnej wielkości kolczyki.

Ten MOC jest świetny. Już miałem się przyczepić do braku stóp, ale zreflektowałem się - to jest przecież śpiewaczka, nie tancerka... choć nie! Mogę się przyczepić (masz tak świetne MOCe, że chwalenie jest już zbyt monotonne;))! Ona taka meksykańska, a nie dość, że blada to jeszcze w barwach hiszpańskich. Może to jednak przerażona hiszpanka?

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7 Post autor: SERVATOR »

Pomysłowa (a nawet zmysłowa) postać.
Mi akurat podobają się te duże kolczyki. Pamiętam jak moja Babcia robiła moim kuzynkom takie kolczyki z czereśni.

Czy zamiast żółtego kwiatka(?) użytego w szyi nie lepszy byłby zwykły groszek? Już któryś raz jak spoglądam na tę fotkę, to kojarzą mi się one z wielkimi zębami. ;)

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#8 Post autor: Pakita »

Durzy pisze:Ten MOC jest świetny.
Bardzo miło mi to słyszeć, tym bardziej, że należę do osób, które bardzo rzadko bywają z siebie zadowolone. Z Meksykańskiej Śpiewaczki też nie jestem szczególnie dumna, cały czas wydaje mi się, że można by było coś zrobić lepiej, że jej konstrukcja jest zwyczajna, mało skomplikowana.
Durzy pisze:Mogę się przyczepić (masz tak świetne MOCe, że chwalenie jest już zbyt monotonne;))!
Z wiadomych względów, od dłuższego czasu (bądź od zawsze, ale pamięć mnie zawodzi) bardzo lubię czytać Twoje komentarze pod moimi MOCami :). To chwalenie, bynajmniej dla mnie, monotonne nie jest :D.
Durzy pisze:Falcrum, akurat latynoski miewają przesadnej wielkości kolczyki.
Zgadza się. W sumie jak tak się przyjrzałam, to muszę powiedzieć, że moda damska zaadaptowała swego czasu kolczyki, które swą długością wykraczają nawet znacząco poza linię brody. Nie da się jednak ukryć, że tej długości kolczyki nie są tak masywne, bo byłyby do założenia tylko na raz - potem nie byłoby już ich w co włożyć ;D. No, ale to LEGO, trzeba umieć pójść na kompromis :P.
SERVATOR pisze:Mi akurat podobają się te duże kolczyki. Pamiętam jak moja Babcia robiła moim kuzynkom takie kolczyki z czereśni.
To taki stary patent, jak dać dziewczynkom odrobinę bycia kobietą, bez konieczności dziurawienia ciała :D. Sama sobie też takie robiłam, jak chodziłam do podstawówki.
SERVATOR pisze:Czy zamiast żółtego kwiatka(?) użytego w szyi nie lepszy byłby zwykły groszek? Już któryś raz jak spoglądam na tę fotkę, to kojarzą mi się one z wielkimi zębami. ;)
Chciałam mieć takie "zęby" przy szyi :).

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#9 Post autor: glaz_pimpur »

Jak na śpiewaczkę to ma dosyć zaciśnięte usta. Ale za to biust: typowo operowy:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#10 Post autor: Jellyeater »

Zaiste bardzo ładna postać. Od razu widać kto zacz.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

#11 Post autor: Pakita »

glaz_pimpur pisze:Jak na śpiewaczkę to ma dosyć zaciśnięte usta.
No i co zrobiłeś? Teraz będę musiała wybudować jeszcze jedną piosenkarkę, tym razem z ustami :D.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#12 Post autor: glaz_pimpur »

Może to jest nie śpiewaczka tylko tancerka flamenco? Z kastanietami w uszach:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#13 Post autor: Hobbit »

Jak na meksykankę trochę blada, ale może ma tremę :-)
Hobbit

ODPOWIEDZ