[MOC] Sklep Rowerowy

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: Durzy »

Cóż... a mnie się nie podoba!

Front jest świetny, tył również, ale... to wygląda jak połączenie frontów dwóch różnych kamienic. Z przodu stara kamienica, a z tyłu nowoczesny budynek mieszkalny/biurowy. Szkoda, że nie zrobiłeś z tego dwóch świetnych kamienic.

Tranzystor
Posty: 572
Rejestracja: 2016-08-29, 17:27
Lokalizacja: Rybnik okolice
brickshelf: Tranzystor

 

#17 Post autor: Tranzystor »

Durzy pisze:Front jest świetny, tył również, ale... to wygląda jak połączenie frontów dwóch różnych kamienic. Z przodu stara kamienica, a z tyłu nowoczesny budynek mieszkalny/biurowy. Szkoda, że nie zrobiłeś z tego dwóch świetnych kamienic.
Bo może tył/poddasze są po przebudowie. Akurat to jeden z lepszych elementów.

Ta kamienica jest naprawdę dobra. Klasa AAA. W kategorii budynków nie widziałem jeszcze niczego równie dobrego powstałego w Polsce.

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Hobbit »

Dużo szczegółów, dobrze dobrane proporcje..........czyli wszystko co powinien posiadać taki model. Kiedyś próbowałem zbudować model kamienicy w stylu Francuskim z XVII w, ale nic z tego nie wyszło przez złe proporcje. Jak dla mnie model jest niesamowity, ile czasu zajęło ci zaprojektowanie windy?
Hobbit

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Durzy »

Tranzystor pisze:W kategorii budynków nie widziałem jeszcze niczego równie dobrego powstałego w Polsce.
Nie widziałeś ani Palmiarni, ani Szpitalu (który być może nawet Lookl budował, choć nie projektował)? Te budynki gorsze na pewno nie są.
Tranzystor pisze:Ta kamienica jest naprawdę dobra. Klasa AAA.
Jest dobra, mnie chodzi o to, że można by z niej zrobić dwie świetne ;)

Tranzystor
Posty: 572
Rejestracja: 2016-08-29, 17:27
Lokalizacja: Rybnik okolice
brickshelf: Tranzystor

 

#20 Post autor: Tranzystor »

Widziałem je. Są bardzo dobre, ale Sklep jest lata świetlne przed nimi.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#21 Post autor: SERVATOR »

Ciekawe co na to Lepin... Być może ten zestaw jest już w produkcji. ;)

Awatar użytkownika
lookl
Posty: 141
Rejestracja: 2015-05-14, 20:06
Lokalizacja: Warszawice i okolice
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#22 Post autor: lookl »

Jarema1980 pisze:Chętnie zapoznał bym się z samym mechanizmem działania windy. O ile to jeszcze możliwe.
Mechanizm jest mniej więcej taki jaki zapodał Jetboy.
krzysiek788 pisze:Dostrzegłem ante satelitarną, z czego to?
Jeśli pytasz o antenę naziemną, to złożona jest ona z takich o to łapek:


Obrazek
Durzy pisze: Z przodu stara kamienica, a z tyłu nowoczesny budynek mieszkalny/biurowy. Szkoda, że nie zrobiłeś z tego dwóch świetnych kamienic.
A Po co 2 podobne budynki? Jak można mieć 2 w jednym xD Tył jest jak słusznie Tranzystor zauważył - po przebudowie. Z resztą w opisie pracy pisałem, że na tył musiałem dać jak najwięcej przeszkleń, aby było widać co nieco wnętrza patrząc od frontu. Osobiście z tyłu nie jestem zadowolony - tak trochę na siłę go lepiłem. Teraz bym go inaczej zrobił...
Hobbit pisze: ile czasu zajęło ci zaprojektowanie windy?
Jakaś godzina dłubania w LDD + trzeba było to sprawdzić na żywo jakimś prototypem w celu naniesienia poprawek.
Teraz siedzę nad następnym modularem, gdzie umocowanie liter do szyldu sklepowego zajmuje mi więcej czasu niż ta winda

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#23 Post autor: eric trax »

O ile sam budynek średnio mi się podoba chyba przez zestawienie kolorów to winda kradnie tutaj cały show! :D
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

ODPOWIEDZ