[MOC] Hołd dla Różu- poprawiony

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 607
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

[MOC] Hołd dla Różu- poprawiony

#1 Post autor: Falcrum »

No tak to wyszło.
Do pracy się przymierzam od listopada, ale przez moje lenistwo, świat ujrzał ją ukończoną dopiero parę godzin temu. Taki świetny mam refleks.
Z góry przepraszam za zdjęcia- mój Samsung Galaxy S2 lepszych robić nie potrafi. Ja też dałem z siebie co mogłem. Ok, przejdźmy więc do właściwego wstępu.

Obrazek
Tak się prezentuje Hołd dla Różu
I dodam, ze jest to nic innego, jak moja pierwsza budowla która:
-Ma w sobie różowy klocek,
-Nie ma ani jednego szarego klocka.
Wprawne oko zauważy, że pozornie dziwne zestawienie elementów w kolorach białym i czarnym, układa się w gębę, z której wypływa lawa. A jeżeli nie zauważyło, to właśnie Was o tym poinformowałem. Wyszło, jak wyszło, ale przynajmniej miałem dobre chęci.
Praca ta mimo swojego młodego wieku, ma swoją historię, która jest straszliwie nudna, dlatego ujawnię tylko jej najmłodszy fragment.
Otóż, jak wszyscy wiemy, z potęgą różowych klocków trzeba się liczyć. Z nimi to nie ma żartów. I właśnie dlatego, w odległej galaktyce zbudowano dla nich świątynię. Jej ołtarz, możecie podziwiać na powyższym zdjęciu.
Jak zapewne zauważyliście, ołtarz, podobnie jak cała świątynia, podzielony jest na dwie nierówne sobie połowy.
Pierwsza, mroczniejsza, symbolizuje zło, jakie kryją w sobie elementy w różu. Istnieje wiele przypadków pożarcia jakiegoś biednego Rodianina przez niepozorny brick 1x2 w kolorze różowym.
Obrazek
Różowe elementy są także dobrymi władcami. Rządzą poddanymi planetami sprawiedliwie, a ich rządy są zaliczane do najpiękniejszego okresu w dziejach galaktyki. Dlatego mieszkańcy budując świątynię nie pomyśleli także o tej jaśniejszej strony, obfitującej zresztą w złoto, kość słoniową i inne kosztowności.
Obrazek
Różowe klocki potrafią połączyć na nowo zwaśnione strony, pod ich wpływem dawni wrogowie znowu żyją w zgodzie i harmonii. Codzień przedstawiciele poszczególnych grup społecznych zbierają się w świątyniach, by oddać hołd dla Różu. Jednak takich klocków dotykać nie wolno, a każdy kto się tego dopuści, zostanie przemieniony w garstkę popiołu.
Obrazek
O nie! Cóż to jest? Ten biedny Gunganin wpadł do lawy i niedługo utonie w rzece płynnej skały! Jemu chyba nic już nie pomoże...
Dobrze, koniec mojej nędznej paplaniny, teraz pora na ostatnie dwa ostatnie zdjęcia jakości opłakanej.
Podłoga, wykonana snottem:
Obrazek
Oraz zdjęcie udowadniające, że praca kwalifikuje się do Ligi Gorących Szesnastek:
Obrazek
Dzięki dla wszystkich którzy wytrwali do końca ;)
Po zrobieniu zdjęć na nowo (2 lampy + latarka + światło dzienne) mam nadzieję, że już coś na nich widać. Jak nie- cóż, słabo...
Mam nadzieję że nie zlinczujecie mnie za bardzo w komentarzach...
Ostatnio zmieniony 2016-12-31, 13:08 przez Falcrum, łącznie zmieniany 3 razy.
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Awatar użytkownika
Bunia
VIP
Posty: 162
Rejestracja: 2016-03-12, 17:46
Lokalizacja: Warszawa / Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Bunia »

Czyżbyś komuś chciał się podlizac ?^^

Nie brick 1x2 a Brick2x4 bright Pink :-)

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 607
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

#3 Post autor: Falcrum »

Nie wiem o czym mówisz...
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#4 Post autor: Stelario »

Ja to nawet nie wiem o co chodzi.
człowieki się modlą do rózowego klocka stojącego na środku niedoświetlonej i nieczytelnej 16stki,
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

Awatar użytkownika
Maks
Posty: 155
Rejestracja: 2014-02-19, 09:57
Lokalizacja: Gniezno
brickshelf: MaksM

 

#5 Post autor: Maks »

Doświetl odpowiednio zdjęcie- przy takiej małej pracy starczy jedna albo dwie lampki na nóżce. W telefonie poeksperymentowałbym z ISO, dał rozjaśnienie zdjęcia i warto też podeprzeć go czymś albo ustawić na książce, żeby było stabilniej.

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#6 Post autor: Biedrus »

Spróbuj zrobić nowe zdjęcia. Praca wydaje się być ciekawa, ale jest niestety kompletnie nie czytelna.

ODPOWIEDZ