Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Zamek
Autor Wiadomość
tobiasz 

Wpisy: 161
Wysłany: 2016-12-31, 16:19   [MOC] Zamek

Galerie: https://www.flickr.com/ph...157678534561425
https://www.flickr.com/ph...157676876936651

Witam, przedstawiam mój najnowszy i chyba największy moc - zamek średniowieczny. Powstał już parę miesięcy temu - około lipca, ale zdjęcia zrobiłem dopiero teraz i na szybko, żeby zgłosić na CCC i są niestety kiepskiej jakości. Mam słaby aparat, brak dobrego oświetlenia i cierpliwości. No i po prostu bardzo ciężko zrobić dobre zdjęcia dla tak dużej budowli. Zamek nie jest do końca dopracowany, ale tak długo go budowałem, że nie chce mi się już nic przy tym robić, bo raz że nie ma gdzie postawić, dwa bardzo się wszystko kurzy.
Zamek jest naprawdę bardzo duży i znacznie lepiej wygląda w realu niż na zdjęciach.
Budując wzorowałem się trochę na screenach z zapowiadanej czeskiej gry Kingdoms Come: Deliverance.

Jellyeater 
VIP

Wpisy: 2370
Wysłany: 2016-12-31, 16:33   

Fajny old school bez udziwnień. Ładna bryła. Powala wielością. Mimo prostoty ładne detale. Całość wygląda autentycznie.

Ciamek 
VIP
Ciamosław Ciamek

Wpisy: 2581
Wysłany: 2016-12-31, 19:54   

Prosto ale schludnie.

"Tudorowe" i drewniane części mogłyby by się wszystkie odznaczać od szarego muru bardziej - wystawać albo jakąś warstwą plate się odcinać.

Przydałoby się więcej zdjęć, od frontu np.

tobiasz 

Wpisy: 161
Wysłany: 2017-01-02, 19:17   

Jellyeater napisał/a:
Fajny old school bez udziwnień

Dzięki, też nie lubię tych wszystkich wydumanych technik, które wydaje się, że nie raz na siłę wszyscy wszędzie starają się wpychać. Raczej staram się budować dla siebie, nie na pokaz i tak żeby to mi sprawiało przyjemność, a przy okazji od czasu do czasu coś opublikuje. Zamek był już zbudowany od lipca, a dopiero teraz zrobiłem zdjęcia.

Ciamek napisał/a:
Przydałoby się więcej zdjęć, od frontu np.

Trochę jest w galerii ale ze zdjęciami mam problem, szczególnie w przypadku tak dużej budowli - po prostu nie ma tego gdzie ustawić na w miarę jednolitym tle i żeby jeszcze
dobre światło było, muszę zainwestować w aparat bo teraz to w komórkach są lepsze.

Biedrus 
VIP
The Old Hunter

Wpisy: 1359
Wysłany: 2017-01-02, 19:49   

Kawał fajnego zamczyska :)
tobiasz napisał/a:
Zamek jest naprawdę bardzo duży i znacznie lepiej wygląda w realu niż na zdjęciach.

Na pewno, chętnie bym go zobaczył na jakiejś wystawie na żywo.

tobiasz napisał/a:
Dzięki, też nie lubię tych wszystkich wydumanych technik, które wydaje się, że nie raz na siłę wszyscy wszędzie starają się wpychać.

Czasami też odnoszę takie wrażenie. Często proste jest lepsze niż przekombinowane.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu