Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Guardians of the Galaxy Vol. 2 - recenzja zbiorcza
Autor Wiadomość
nori 
Adminus Emeritus

Wpisy: 926
Wysłany: 2017-04-15, 10:15   

Zwariowany, problem z opisywaniem jest wtedy, gdy robi się recenzje większej liczby zestawów z jednej serii. Wtedy jak opisać sensownie elementy wspólne, tak, by osoba która czytała wcześniejsze opisy nie nudziła się, a świeży czytelnik jednak dowiedział się co trzeba. Ot, takie dylematy. ;)
A.Brickovsky, dostałem w prezencie, więc tu kwestia raczej szczęścia. Tyle co normalnie kosztuje ta figurka to jakaś chora sprawa.
Durzy, gdybym miał, oczywiście byłoby takie zdjęcie, zresztą figurki właśnie tak zestawiłem. Konstrukcje zarówno z Vol 1 jak i już Vol 2 poszły dalej w świat. ;)

nori 
Adminus Emeritus

Wpisy: 926
Wysłany: 2017-05-06, 13:41   

Uroczy Groot już gościł w cyklu Fotki Super Trykociarzy, choćby jako porównanie trzech jego LEGOwych wersji:

I trzeba przyznać, że duża, częściowo składana z klocków figurka prezentuje się całkiem udanie, choć można narzekać, choćby na ograniczony zakres ruchu ramion, czy jajecznicę kolorystyczną.

A tegoroczna wersja Baby jest przeurocza.

A wiecie, że Grrot ma jeszcze kuzyna? Nie LEGOwego, choć utrzymanego w tej samej stylistyce, i co ciekawe, uciekającego od kategorii podróbki, w sensie bezpośredniej kopii.

Chińskiemu Grootowi bliżej do figurki niż klocków, choć ramiona trzymają się na pinach, a samą figurkę można przyczepić do normalnych płytek ze studami.

Oczywiście nie jest to jakieś cudo, ale jako ciekawostka - warto chyba chociaż zobaczyć?

Uważajcie natomiast na podróbki innych postaci z Guardians of the Galaxy - niestety, jest tego zatrzęsienie, także na naszym najpopularniejszym serwisie aukcyjnym!

Ex3qtor 
VIP
Szkieletofan

Wpisy: 448
Wysłany: 2017-05-06, 14:09   

Był taki Groot na którymś stoisku na Pyrkonie, razem z cała masą zarówno podrabianych postaci, jak i takich, których nie ma w ofercie LEGO.

Haraszo 

Wpisy: 15
Wysłany: 2017-05-08, 00:09   

Chiński Groot o wiele bardziej mi się podoba.

Zwariowany 

Wpisy: 178
Wysłany: 2017-05-29, 05:32   

A mnie ciekawi brak plomb foliowych na pudełkach....hmmm (a stałem się szczęśliwym posiadaczem Milano dzięki tej recenzji :)

Hobbit 

Wpisy: 172
Wysłany: 2017-06-04, 20:15   

W dniu premiery byłem z kolegą i ku mojemu zdziwieniu, film był przyzwoity. Zestawy z tej serii zaczynają się robić całkiem ciekawe, wg mnie najlepszą figurką jest Star Lord.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu