30228 Police ATV

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Iwona
VIP
Posty: 388
Rejestracja: 2014-12-27, 14:09
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

30228 Police ATV

#1 Post autor: Iwona »

Obrazek
30228 Police ATV
Seria: City
Rok premiery: 2014
Liczba klocków: 38
Liczba figurek: 1
Spis części: BrickLink, BrickSet
Opakowanie: polybag
Cena: bricklink ~10 PLN bez przesyłki

Opakowanie i instrukcja
Zestaw zapakowany jest w polybaga o wymiarach 17 x 19 cm, utrzymane w niebieskim, typowym dla city kolorze. Na przedniej stronie mamy policjanta w akcji, z tyłu ostrzeżenia o możliwości zadławienia, numer seryjny oraz znaczek, że nie nadaje się dla dzieci 0-3.

Obrazek
Obrazek

Instrukcja to dwustronnie zadrukowana kartka o wymiarach 13,3 x 19,9 cm, która w 10 krokach prowadzi nas przez budowę.
Obrazek
Obrazek

Zawartość polybaga:
Obrazek

Klocki
Według bricklinka jest ich 38. Brak tu unikatów, ale jest lubiany przeze mnie
Obrazek Trans-Red Tile 1 x 2 with Groove, wszystkim znany, wystąpił w 88 zestawach.

Minifigi
W zestawie znajduje się jeden minifig. Bluza Pana policjanta pojawiła się w 11 setach, a była w produkcji w latach 2014-2016. Buźka jest popularniejsza, wystąpiła w 22 zestawach, a używana była w latach 2012-2014.

ObrazekObrazek

Model główny
Model układa się szybko i przyjemnie. Jak zwykle liczbę kroków opisujących budowę auta można by skrócić co najmniej o połowę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podsumowanie
Zestawik mały, ale przyjemny w odbiorze. Owszem, policyjne zestawy są rokrocznie dodawane, powielane, przerabiane, i można mieć ich dosyć, ale ja lubię takie małe brzdące. Ponadto auto jest bawialne, wyposażone w krótkofalówkę i kajdanki. Jedyne do czego mogę się doczepić to to, że po skuciu bandyty trzeba poczekać na samochód transportowy.

Za
  • bawialność


Przeciw
  • brak

ODPOWIEDZ