[MOC] Louis Armstrong

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Louis Armstrong

#1 Post autor: JK »

Kontynuując swoją serię brickheadsowych postaci tym razem postanowiłem zbudować figurkę Louisa Armstronga. Mam nadzieję, że udało się uchwycić charakterystyczne cechy tej postaci i będzie mogła godnie stanąć obok Alberta Einsteina:)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#2 Post autor: legosamigos »

Kapitalny Louis i ten śnieżnobiały jego uśmiech. Oprócz astronauty, reszta Twoich BrickHeadzów postawiłbym na pierwszym miejscu podium ex aequo :)

Odnośnie muzyki, dziś zmarł wybitny polski muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, który grywał również m.in na trąbce Zbigniew Wodecki :(
Ostatnio zmieniony 2017-05-22, 16:03 przez legosamigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Major
Posty: 90
Rejestracja: 2017-05-11, 09:56
Lokalizacja: Okolice Poznania
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Major »

Charakter ma i to w każdym calu ! Fajnie trąbka wyszła :-)

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: JK »

Dzięki za komentarze!:)
legosamigos pisze:Kapitalny Louis i ten śnieżnobiały jego uśmiech. Oprócz astronauty, reszta Twoich BrickHeadzów postawiłbym na pierwszym miejscu podium ex aequo :)
Osobiście astronauty nie będę wykluczał z tego towarzystwa:) Mam nadzieję, że patrzyłeś na wersję po liftingu - pierwsza też mi się nie podobała;)
legosamigos pisze:Odnośnie muzyki, dziś zmarł wybitny polski muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, który grywał również m.in na trąbce Zbigniew Wodecki :(
Ta wiadomość także bardzo mnie zasmuciła. Kolejny rozdział polskiej muzyki rozrywkowej został zamknięty...
Major pisze:Charakter ma i to w każdym calu ! Fajnie trąbka wyszła :-)
Dla tej trąbki specjalnie kupiłem Sydney z serii Architecture:) Cieszę się, że było warto:)

Afick
Posty: 131
Rejestracja: 2017-01-30, 23:40
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: afick

 

#5 Post autor: Afick »

Widzę że brickheadz-y robią furorę :)
Podoba mi się :)

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: JK »

Afick pisze:Widzę że brickheadz-y robią furorę :)
Podoba mi się :)
Cieszę się, że się podoba:) Furorę robią pewnie wśród zwolenników tej serii, ale zdaje się mają równie liczną, jeśli nie liczniejszą, grupę przeciwników;)

Afick
Posty: 131
Rejestracja: 2017-01-30, 23:40
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: afick

 

#7 Post autor: Afick »

JK pisze:
Afick pisze:Widzę że brickheadz-y robią furorę :)
Podoba mi się :)
Cieszę się, że się podoba:) Furorę robią pewnie wśród zwolenników tej serii, ale zdaje się mają równie liczną, jeśli nie liczniejszą, grupę przeciwników;)
Zdecydowanie :> ja jestem po środku, niby sobie bym nie kupił ale jakoś nawet podobają mi się MOC-e w tym temacie :)

Także mieszane mam uczucia :)

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2460
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#8 Post autor: eric trax »

Ja nie jestem jakimś zagorzałym fanek ale doceniam jak ludzie potrafią w ten sposób odwzorować charakterystyczne postacie. Za Louisa wielkie brawa. Czekam na kolejne :)
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#9 Post autor: JK »

eric trax pisze:Ja nie jestem jakimś zagorzałym fanek ale doceniam jak ludzie potrafią w ten sposób odwzorować charakterystyczne postacie. Za Louisa wielkie brawa. Czekam na kolejne :)
Bardzo mnie cieszy, że Louis Ci się podoba:) A kolejna praca z tej serii już w zasadzie gotowa, tak więc jak tylko zrobię zdjęcia wrzucę na forum:)

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#10 Post autor: SERVATOR »

No pięknie! Znowu jesteś na TBB! Najszczersze gratulacje!
BTW. Już Twój ubiegłoroczny Coralgol był dla mnie dowodem, że potrafisz budować ale to dzięki BrickHeadz w pełni zademonstrowałeś swój talent.

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#11 Post autor: JK »

SERVATOR, wielkie dzięki!:) A TBB naprawdę mnie mocno zaskoczył, ale jest mi bardzo miło:)

ODPOWIEDZ