Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Star Wars VII Pościg na Jakku w mikroskali
Autor Wiadomość
Hobbit 

Wpisy: 172
Wysłany: 2017-06-20, 21:36   [MOC] Star Wars VII Pościg na Jakku w mikroskali

Witam, przed wystawą w Jordanowie (2016) poczyniłem scenkę z filmu "Star Wars the Force Awakens" przedstawiającą pościg na Jakku. Ostatnio go trochę zmodyfikowałem. Jest to mój pierwszy model w mikroskali.

Rodzinna fotografia. Specjalne podziękowania dla Tajfka, dzięki za Microfightera Sokoła Millennium!
Ostatnio zmieniony przez bacon 2017-06-21, 09:58, w całości zmieniany 1 raz  

JK 

Wpisy: 488
Wysłany: 2017-06-20, 22:03   

Fajna! Naprawdę dynamiczna! Tylko jedna rzecz (choć nie jestem ekspertem od SW): Czy skrzydła TIE Fighterów nie wyglądałyby lepiej, gdyby zamiast kafla 2x4 użyć 2x2?
Ostatnio zmieniony przez JK 2017-06-20, 22:04, w całości zmieniany 1 raz  

Zwariowany 

Wpisy: 178
Wysłany: 2017-06-21, 05:34   

Fajne, dynamiczne. Ja bym skrzydla zostawił, trudno w tej skali oddać kształt amniejsze były by dziwne.

Hobbit 

Wpisy: 172
Wysłany: 2017-06-21, 09:18   

JK napisał/a:
Fajna! Naprawdę dynamiczna! Tylko jedna rzecz (choć nie jestem ekspertem od SW): Czy skrzydła TIE Fighterów nie wyglądałyby lepiej, gdyby zamiast kafla 2x4 użyć 2x2?

Gdyby zastąpić płytki 2x4 na 2x2, to przypominałyby Tie Advanced Prototype (co byłoby niezgodne z filmem)

Mateusz92 

Wpisy: 419
Wysłany: 2017-06-21, 09:50   

Podoba mi się. Jak na taką miniaturkę wiadomo od razu o co chodzi mimo, że statki składają się tylko z kilku klocków. Jedyne co bym może zmienił to kolor skrzydeł w TIE Fighter'erze tzn. czarne skrzydła od razu mi wskazują na przynależność do Imperium Galaktycznego. Te z First Order miały szare więc można dać 2 lbg tile 2x4 i owinąć je czarną gumką. Ewentualnie dać jeszcze trans black round tile albo plate na szybki byłyby bardziej badass-owe :). A i wymień ten brick z studami na wszystkie strony z dbg na black. Więcej się nie czepiam :)

Johan 
VIP
Im So Meta, Even This Acronym

Wpisy: 793
Wysłany: 2017-06-21, 10:50   

Statki statkami, wyglądają dobrze i do dynamicznej sceny jak najbardziej się nadają, ale nie podoba mi się podłoże. Jest nieregularne w sposób zbyt nieregularny. Chodzi mi o to, że użyłeś zbyt wielu różnych rodzajów klocków, przez co nie tylko kształt ale i faktura się bardzo różnią na bądź co bądź dość małym obszarze. Gdyby to był tylko złom to by może dało radę, ale piasek powinien być bardziej jednolity. Może pomóc pozbycie się wszystkich tanowych i dktanowych kafli i slope'ów.

Mateusz92 

Wysłany: 2017-06-21, 11:29   

Johan napisał/a:
Statki statkami, wyglądają dobrze i do dynamicznej sceny jak najbardziej się nadają, ale nie podoba mi się podłoże. Jest nieregularne w sposób zbyt nieregularny. Chodzi mi o to, że użyłeś zbyt wielu różnych rodzajów klocków, przez co nie tylko kształt ale i faktura się bardzo różnią na bądź co bądź dość małym obszarze. Gdyby to był tylko złom to by może dało radę, ale piasek powinien być bardziej jednolity. Może pomóc pozbycie się wszystkich tanowych i dktanowych kafli i slope'ów.

Sugerujesz przeczesać pustynię? :P

meler 

Wysłany: 2017-06-21, 14:58   

Fajna praca. Mała, dynamiczna. Co do zdjęcia rodzinnego, to przy obecnej kleszczowej psychozie, skojarzyło mi się już wiesz z czym :)))) Wybacz za to porównanie, jakoś tak naszło mnie...

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu