[MOC] The Show Must Go On

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#46 Post autor: JK »

Dziękuję Wam za miłe słowa!:) Miło mi, że podoba się Wam czasem nawet bardziej niż zwycięzca konkursu:) Choć oczywiście mam świadomość, że to jest trochę jak z łyżwiarstwem figurowym - przy założeniu podobnej techniki decydują subiektywne wrażenia artystyczne:)

W przypadku tego konkursu pewnie ważne było też to, na ile praca była zgodna ze schematem. Ale to takie moje dywagacje:) Dobrze, że wyszło jak wyszło - może będzie to dla mnie motywacją, żeby zrobić kolejne BrickHeadsy. Tym bardziej, że przed nami druga oficjalna seria zestawów:)

Major
Posty: 90
Rejestracja: 2017-05-11, 09:56
Lokalizacja: Okolice Poznania
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#47 Post autor: Major »

Brawo!! :-) w sumie jakby zebrać Twoje wykonania to moim zdaniem można by zapełnić całe podium :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#48 Post autor: legosamigos »

Ja również dołączam się do gratulacji. Rozumiem, że Lego teraz wypuści te BH jako zestawy seryjne :D czego Ci oczywiście życzę. Teraz powinieneś uzupełnić jeszcze zespół Queen, już niestety poza konkursem, o Rogera Taylora i Johna Deacona
Co do pozostałych BH, to skoro jest Mario, to powinien być i Luigi :) a pozostałych przypadły mi do gustu Gizmo i Czubek

Obrazek
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#49 Post autor: JK »

Dzięki Panowie!:)
Major pisze:w sumie jakby zebrać Twoje wykonania to moim zdaniem można by zapełnić całe podium :)
Tylko jakoś bym ich musiał w pary połączyć;) Np. Albert Einstein i Marylin Monroe:D
legosamigos pisze:Teraz powinieneś uzupełnić jeszcze zespół Queen, już niestety poza konkursem, o Rogera Taylora i Johna Deacona
Teraz to już chyba faktycznie nie mam wyjścia:) Zwłaszcza, że projekty są prawie gotowe, i to od dawna, ale jakoś nie mogłem się dotąd zebrać, żeby pozyskać części i zbudować te postacie. Boję się też trochę, że przez to, iż nie są aż tak charakterystyczne może to nie wyglądać tak dobrze jak bym chciał.

ODPOWIEDZ