[MOC] Mark V

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#16 Post autor: dmac »

Osom, jak mawiają Amerykany.
Jeśli naprawdę zaczniesz robić modele nie tylko wyglądające i działające, ale też posiadające wnętrze, to trzeba będzie sprzedać klocki i znaleźć inne hobby, bo po co? ;) Cała nadzieja w tym, że tylko duże będziesz budował, bo jak pomyślę, że Twój Tiger w wersji minifig miałby jeszcze mieć wnętrze, to mi słabo.

Nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego patentu, jak ta belka do wyłażenia z dziur. Super, że jest i że działa. Imponująca jest też zdolność tego modelu do pokonywania rowów międzyksiążkowych oraz wzniesień kanapowych - przypuszczam, że lepsza, niż w oryginale.

Super, naprawdę super budowla. Gratulacje!

P.S. Chomik jak zwykle kradnie show, tym razem już w pierwszej scenie ;) .
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

AOW
Posty: 144
Rejestracja: 2014-01-31, 23:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: AOW

 

#17 Post autor: AOW »

Sariel pisze:Z tego co się orientuję w oryginale silnik był czerwony. A że czerwonych cylindrów Lego nie robi, to zielony wydawał się lepszy od szarego.
a jakbyś dał przezroczyste i czerwone lub rude tłoki ( https://www.bricklink.com/catalogItemIn.asp?P=2851&in=S ) ?
Czołg wyszedł Ci super !
Ostatnio zmieniony 2017-08-31, 13:16 przez AOW, łącznie zmieniany 1 raz.

Ojek
Posty: 136
Rejestracja: 2015-10-20, 10:25
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Ojek »

Kawał solidnej roboty,brawo. Fajne wstawki z chomikami:)

Major
Posty: 90
Rejestracja: 2017-05-11, 09:56
Lokalizacja: Okolice Poznania
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Major »

Rewelacyjny!

zen535i
Posty: 152
Rejestracja: 2013-08-11, 16:19
Lokalizacja: Radomsko, Wieluń
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: zen535i »

Ja się podłączam: świetny MOC, z chęcią bym się pobawił takim czołgiem, zwłaszcza intryguje mnie sterowanie panem od PS a.
Piwo moje paliwo;)

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 608
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

#21 Post autor: Falcrum »

Ja jestem zaskoczony, że zmieściłeś wnętrze, zdaje się, że wcześniej Ci się to nie zdarzało, jak już to dosyć rzadko- oczywiście mówię o tym typie wnętrza, które jest zasłonięte klockami, nie niewidzialną technicową szybą.
Oczywiście mógłbym napisać ,,fajny", czy ,,świetny", ale takie powierzchowne komplementy nie wyrażą mojego zachwytu dla Twojej pracy.
Długo się zastanawiałem, o co chodzi z tą belką (i czemu ten człowiek przyczepia ją do gąsienic?), aż w końcu zrozumiałem, że to najzwyklejszy w świecie kawałek drewna, podobny do tych, jakie widziałem na bokach Tygrysów, Shermanów i innych czołgów.
No i podziwiam uważne badania. A7V zdecydowanie sobie na to zasłużył. 40mm prześwitu... ;)
Ostatnio zmieniony 2017-09-01, 17:51 przez Falcrum, łącznie zmieniany 1 raz.
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#22 Post autor: JK »

Świetny jest ten czołg! I ładnie wygląda, i świetnie działa, słowem - idealna zabawka:)

ODPOWIEDZ