[MOC] Endor - Battlefront II

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Endor - Battlefront II

#1 Post autor: Janek »

Pora wrócić do mojego ulubionego uniwersum, czyli SW. Od zobaczenia pierwszego trailera BF II po prostu musiałem zbudować atak Inferno squadu na jakieś rebelianckie ścierwa.

Nie ma tych wysokich drzew z Endora bo to przestrzeń wokół lądowiska. Tego z gry Battlefront, ale nie TEGO. ;) Zresztą, nawet nie mam części na drzewa.

Dobra, zapraszam do oglądania.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję, że się Wam podoba. ;)

~Janek
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Shus
Posty: 12
Rejestracja: 2017-10-04, 09:33
Lokalizacja: Katowice
brickshelf: Nie posiadam

 

#2 Post autor: Shus »

Jak dla mnie elegancko!

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 369
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#3 Post autor: Deckard Cain »

Pierwsze co mi się skojarzyło jak ujrzałem ta prace to właśnie trailer do BF II - bez przeczytania treści oczywiście. Fajnie czuć klimat.
Ostatni z Horadrimów

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#4 Post autor: Jellyeater »

Super to obrzeże.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 607
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

#5 Post autor: Falcrum »

A ja się przyczepię do roślinności- jak patrzę na prace, to nikt jeszcze nie rozwiązał tego problemu dobrze, nawet dmac- oczywiście ja też tej sztuki nie potrafię. Ale taka już jest specyfika Endoru- koniczyna i paprocie- nie do odwzorowania z klocków w skali minifig.
Ponadto cieszę się, że nie jesteś barbarzyńcą i nie pomazałeś flamastrem cennych żołnierzy Imperium- Twoich customów Inferno Squad nie da się pomylić z niczym innym.
Może nie domyśliłbym się, że to akurat Endor, lecz nie zmienia to faktu iż trzymasz poziom. Gratki.
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Tomo13
Posty: 7
Rejestracja: 2017-07-17, 09:58
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Tomo13 »

W pierwszym momencie pomyślałem, że to Scarif, a nie Endor, co nie zmienia faktu, że ta Twoja praca fajnie podkręca atmosferę przed premierą BF II. Kto wie, może nawet skrzyżujemy blastery;)

Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: Janek »

Dziękuję za komentarze!

@Falcrum, zgadzam się, to rzecz nie do stuprocentowego odwzorowania jak na razie. Ale trzeba używać tego, co pod ręką. ;)
@Tomo13, raczej nie skrzyżujemy blasterów, muszę mieć lepszy sprzęt do grania. :P
A Scarif to ja już zbudowałem: https://www.flickr.com/photos/135548814 ... 675320622/

Dorzucam fotkę Inferno Squadu w całej okazałości:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-10-22, 18:58 przez Janek, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

enigma
Posty: 25
Rejestracja: 2016-06-27, 14:06
Lokalizacja: Świdnica

#8 Post autor: enigma »

Fajny projekt i fajne minifigi. Ale kawałek drzewa mógłby być :)

ps. co do BF II to wcale aż takiego sprzętu nie trzeba, grałem w open beta na moim 8 - letnim Core i7 i hulało aż miło :) Jest bardzo dobrze zoptymalizowane.
<?>

Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#9 Post autor: Janek »

enigma pisze:Fajny projekt i fajne minifigi. Ale kawałek drzewa mógłby być :)

ps. co do BF II to wcale aż takiego sprzętu nie trzeba, grałem w open beta na moim 8 - letnim Core i7 i hulało aż miło :) Jest bardzo dobrze zoptymalizowane.
Dzięki, zgadzam się co do drzewka. Nawet jakaś przewalona kłoda by wystarczyła. Niestety budowla już w drzazgi poszła. :P

Ja to bym sobie bardziej na PS4 pograł. ;)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#10 Post autor: Endrju_88 »

Praca ma klimacik :-) Fajny kawałek terenu, a złowieszczy szturmowcy dobrze się prezentują.
Janek pisze:Ja to bym sobie bardziej na PS4 pograł. ;)
Czy ta gra ma mieć jakiegoś sensownego Single Player'a? Chętnie polatałbym myśliwcami, ale nie chcę kupować dostępu PlayStation Network tylko do tej gry, żeby grać w multi.
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#11 Post autor: Janek »

Endrju_88 pisze:Praca ma klimacik :-) Fajny kawałek terenu, a złowieszczy szturmowcy dobrze się prezentują.
Janek pisze:Ja to bym sobie bardziej na PS4 pograł. ;)
Czy ta gra ma mieć jakiegoś sensownego Single Player'a? Chętnie polatałbym myśliwcami, ale nie chcę kupować dostępu PlayStation Network tylko do tej gry, żeby grać w multi.
Dziękować.

Tak, będzie tryb single. Oparty na historii pani żołnierz z Inferno Squad. ;) Zapowiada się ciekawie, ale jak będzie naprawdę to zobaczymy w przyszłym roku.
Ostatnio zmieniony 2017-10-26, 15:10 przez Janek, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#12 Post autor: Hobbit »

No gdybym teraz miał kapelusz, to bym go zdjął! Rewelacyjna i klimatyczna praca, już nie mogę się doczekać premiery SW Last Jedi. Bardzo fajni customowi szturmowcy, tylko przyczepiłbym się do żwiru, wygląda dosyć nie realistycznie na tle brązowego podłoża.
Hobbit

Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#13 Post autor: Janek »

Hobbit pisze:No gdybym teraz miał kapelusz, to bym go zdjął! Rewelacyjna i klimatyczna praca, już nie mogę się doczekać premiery SW Last Jedi. Bardzo fajni customowi szturmowcy, tylko przyczepiłbym się do żwiru, wygląda dosyć nie realistycznie na tle brązowego podłoża.
Miło słyszeć. ;) Jeżeli chodzi o żwir, akurat w tym momencie budowy skończyły mi się małe plejty w reddish brown... Musiałem coś dodać, byłoby ciut zbyt pusto. :P W każdym razie zgadzam się co do joty.

ODPOWIEDZ