Praca została wykonana na wystawę Falkon 2017 ze względu na bliską obecność "halołin"
Pomysł na pracę pojawił się przy publikacji figurki zombie (LINK), zaproponował go legosamigos.
Jeżeli chodzi o wierność do oryginalnych figurek BH, rączki Sergiusza zostały osadzone zbyt wysoko ale jest to jedyna względnie wyglądająca propozycja z wszystkich prób jakie podjąłem przy jego budowie. Oto wybrane rzuty figurki.
Wiek: 34 Dołączył: 12 Sie 2014 Wpisy: 597 Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-01-10, 09:59
CamelXP napisał/a:
A mnie się kojarzy z:
Ha Ha, dawno zapomniałem o tym gościu, ale inspirowałem się bohaterem gier "Medievil"
Mlody napisał/a:
Jak tylko zobaczyłem miniaturę na stronie głównej wiedziałem, że to Twoja praca. To chyba komplement był. Style is Style.
Mimo że wszystkim BH dawno się przejadły ja nadal lubię podłubać te figurki, mam jeszcze kilka rozgrzebanych więc pewnie kiedyś je skończę i opublikuje, chociaż szkielet poza ogólnymi wymiarami niewiele ma wspólnego z "ramą" brickheadza.
Cieszę się, ze w jakimś niewielkim stopniu miałem wpływ na zbudowanie tego BH, tak jak to było w przypadku Jana Kafelka JK-a :) Wg mnie jest troszeczkę za mało przerażający. Przynajmniej nie tak przerażający jak Twój Zombiak ;) Miałem na myśli coś w rodzaju tego szkieleta, co podlinkował CamelXP w filmie. Mimo to pozytywnie pozytywnie odbieram Twojego MOCa
_________________ Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich wpisów Nie możesz usuwać swoich wpisów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum