[MOC] Classic space transporter do konkursu LEGO Ideas

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
DonBolano
Posty: 345
Rejestracja: 2016-02-29, 15:51
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#16 Post autor: DonBolano »

Czymsim pisze:Też myślę, że pewnie chodzi o ukrycie ilości głosów aż do końca, by nie było, że ktoś wyświetla tylko te prace, które już są na topie i głosuje tylko na nie.
To skąd mamy wiedzieć, kto wygra, skoro nie widać wyników? ;)
Na świat spoglądam przez armatę! - www.atelierbolano.pl

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#17 Post autor: Endrju_88 »

Świetna praca i również bardzo chętnie kupię i zagłosuję :-)
Mam jednak od dawna problem w zalogowaniu do Lego Ideas (dawniej Cuusoo).

Piszą, że żeby zagłosować, muszę stworzyć konto Lego Ideas (jeśli dobrze rozumiem, to korzystając z konta strony Lego.com). Klikam "stwórz". Przechodzi dalej do komunikatu:
Almost there...
Please read and accept the LEGO Ideas Terms of Service. If you don’t accept these Terms, you won’t be able to log on to LEGO Ideas.
I hereby accept the LEGO Ideas Terms of Service, which can be downloaded here: http://ideas.LEGO.com/terms
Zaznaczam oczywiście checkboxa. A następny kominukat brzmi:
Email Not Available
The email address TuMójEmailZKontaLegoCom@gmail.com is already in use on LEGO Ideas. Instead of creating a new account, please login with the LEGO ID username you used with this email address. If you’ve forgotten your LEGO ID, visit LEGO.com to find it.
No ale znam swój Lego ID, tylko jak chcę na nim założyć konto Ideas, to pokazują mi się znowu te komunikaty.
I tak wkoło Macieju... :-/ HELP
Ostatnio zmieniony 2018-02-11, 20:51 przez Endrju_88, łącznie zmieniany 2 razy.
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 547
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: Kalais »

Kocur pisze:Bardzo udany pojazd :)
Dzięki!
halerz pisze:Świetne - głos oddany!
Dzięki!
DonBolano pisze:Też tak mam i nie wiem, o co chodzi.
SERVATOR pisze:Pewnie chodzi o to, żeby do zakończenia głosowania nie było widać ile kto już ma głosów.
Zauważcie, że w każdej chwili możecie swój głos cofnąć i oddać go ponownie.
Czymsim pisze: A także ustawić wyświetlanie tylko tych prac na które się głosowało.
Też myślę, że pewnie chodzi o ukrycie ilości głosów aż do końca, by nie było, że ktoś wyświetla tylko te prace, które już są na topie i głosuje tylko na nie.
Dokładnie tak. Głosy są ukryte z premedytacją.

Ludzie z LEGO napisali: It's correct that the votes are intentionally hidden for this phase and will be revealed at the end of the contest.
DonBolano pisze:To skąd mamy wiedzieć, kto wygra, skoro nie widać wyników? ;)
25 prac z największą ilością głosów przechodzi do drugiego etapu i tam już ekipa z LEGO wybiera zwycięzców.
Endrju_88 pisze:Świetna praca i również bardzo chętnie kupię i zagłosuję :-)
Dzięki!

Endrju_88 pisze:Mam jednak od dawna problem w zalogowaniu do Lego Ideas (dawniej Cuusoo) (...)
Jellyeater miał podobny problem, chyba rozwiązał to telefonicznie? Nie pamiętam w którym wątku, i na którym forum to pisał, ale udało mu się to jakoś rozwiązać. Może napisz mu PW, bo nie wiem czy tu zagląda.
Ostatnio zmieniony 2018-02-11, 20:01 przez Kalais, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DonBolano
Posty: 345
Rejestracja: 2016-02-29, 15:51
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#19 Post autor: DonBolano »

Kalais pisze:25 prac z największą ilością głosów przechodzi do drugiego etapu i tam już ekipa z LEGO wybiera zwycięzców.
Pociągnę dalej ;-) Skoro nie widać głosów, to skąd mamy pewność, że to rzeczywiście będą prace wybrane przez głosujących? ;)
Na świat spoglądam przez armatę! - www.atelierbolano.pl

Jetboy

#20 Post autor: Jetboy »

DonBolano pisze:
Kalais pisze:25 prac z największą ilością głosów przechodzi do drugiego etapu i tam już ekipa z LEGO wybiera zwycięzców.
Pociągnę dalej ;-) Skoro nie widać głosów, to skąd mamy pewność, że to rzeczywiście będą prace wybrane przez głosujących? ;)
Pewność jest dokładnie taka sama jak gdyby głosy było widać od razu. Bo jaką masz pewność że to by były głosy rzeczywiście głosujących, a nie kogoś kto manipuluje nimi od zaplecza?

Współczuje życia w rzeczywistości gdzie wszyscy próbują Cię oszukać i gdzie wszędzie musisz wietrzyć podstęp.

Awatar użytkownika
Taausz
Posty: 363
Rejestracja: 2016-06-27, 14:04
Lokalizacja: Milówka
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#21 Post autor: Taausz »

Moje klimaty, głos oddany! Niestety muszę skrytykować za brak gąsienic a zamiast tego opony... blee !! :)
Bardzo fajna konstrukcja, jeśli się uda i wyjdzie jako zestaw to kupie kilka.
Buduję najczęściej oczami...

Jetboy

#22 Post autor: Jetboy »

Taausz pisze:Bardzo fajna konstrukcja, jeśli się uda i wyjdzie jako zestaw to kupie kilka.
To się wykosztujesz, bo jeśli wyjdzie jako zestaw to będzie gift with purchase - taki zestaw dodawany do zakupów za ileśtam.

ODPOWIEDZ