[MOC] Dworzec kolejowy zimą

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kloss
Posty: 143
Rejestracja: 2016-09-07, 17:04
Lokalizacja: Bruksela / Warszawa

[MOC] Dworzec kolejowy zimą

#1 Post autor: Kloss »

Projekt ten zacząłem budować zaraz po otrzymaniu klocków z BOPa. W międzyczasie zmieniłem miejsce zamieszkania i w 90% ukończony projekt porzuciłem. Dwa tygodnie temu udało mi się przywieźć większość mojej kolekcji do Warszawy i dokończyć to co zacząłem. Wiem, że pod koniec marca zimowa sceneria jest mocno nie na miejscu, ale cóż począć...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej zdjęć:
Galeria

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#2 Post autor: M_longer »

Kloss pisze:Wiem, że pod koniec marca zimowa sceneria jest mocno nie na miejscu, ale cóż począć...
Mam Ci mój pokazać widok zza okna?

Peron bym wykafelkował, dołożył żółty pas ostrzegawczy, a śnieg zostawił ze studami.

bart_ilo
VIP
Posty: 1493
Rejestracja: 2015-05-14, 20:04
Lokalizacja: Iłowa

#3 Post autor: bart_ilo »

M_longer pisze:
Kloss pisze:Wiem, że pod koniec marca zimowa sceneria jest mocno nie na miejscu, ale cóż począć...
Mam Ci mój pokazać widok zza okna?

Peron bym wykafelkował, dołożył żółty pas ostrzegawczy, a śnieg zostawił ze studami.
+1 :)

Awatar użytkownika
Kloss
Posty: 143
Rejestracja: 2016-09-07, 17:04
Lokalizacja: Bruksela / Warszawa

#4 Post autor: Kloss »

Plan jest dobry, ale nie mam już ani jednego kafla więcej w DBG. Wykorzystałem też wysztkie moje plate w białym kolorze :(

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#5 Post autor: Biedrus »

Nie jestem zwolennikiem wystających studów, też bym wykafelkował wszysko. Ale to moje subiektywne zdanie. Zamiast tych choinek zrobiłbym normalne drzewa z białymi liściami, byłoby ciekawiej.
Reszta pracy jest fajnie zrobiona i mi się bardzo podoba.

Awatar użytkownika
Kloss
Posty: 143
Rejestracja: 2016-09-07, 17:04
Lokalizacja: Bruksela / Warszawa

#6 Post autor: Kloss »

Biedrus pisze:Nie jestem zwolennikiem wystających studów, też bym wykafelkował wszysko. Ale to moje subiektywne zdanie. Zamiast tych choinek zrobiłbym normalne drzewa z białymi liściami, byłoby ciekawiej.
Reszta pracy jest fajnie zrobiona i mi się bardzo podoba.
Też uważam, że te choinki średnio się prezentują, zwłaszcza na przedzie, ale tak jak już wspominałem: z elementami u mnie nie za bogato. A, że przyszło 25 choinek z bopa... :)
75% elementów pochodzi z ostatniego BOPa + elementy które odkupiłem od SzU który wyprzedawał swoje elementy z BOPów 7,8 i 9. Kiedy było to jeszcze legalne :)

Cieszę się, że się podoba!
Ostatnio zmieniony 2018-03-18, 15:24 przez Kloss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cichy1987
Posty: 298
Rejestracja: 2017-10-04, 09:38
Lokalizacja: Dębołęka, Sieradz
brickshelf: cichy1987
Kontakt:

 

#7 Post autor: cichy1987 »

Co tu gadać, piękny dworzec.:) Lubię kolej i wszystko z nią związane i lubię zimę.:)
Lego nasze Lego

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1428
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dworzec kolejowy zimą

#8 Post autor: Mestari »

Kloss pisze:Wiem, że pod koniec marca zimowa sceneria jest mocno nie na miejscu, ale cóż począć...
Żeś wykrakał...

Ogólnie ciekawa stacja, tylko coś mi z tym piętrem nie pasuje, jakby ktoś je ktoś "ścisnął", dach dotyka okien, trochę tam za mało przestrzeni nad nimi.
Study mi nie przeszkadzają (chociaż to trochę hipokryzja - jak sobie obejrzysz moje stacje z ubiegłych lat), te choinki tez aż tak źle nie wyglądają. Przecież, szczególnie w miastach, zdarzają się takie celowe nasadzenia. U nas może nie aż tak popularne, ale widywałem coś podobnego np. w Holandii.
Wygląda to dość dobrze i ma styl City :)
Jeszcze tylko pociąg puścić ;)

ODPOWIEDZ