[MOC] Smok PF

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
maren
Posty: 67
Rejestracja: 2016-05-01, 14:41
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: maren »

Brawo!

Jestem fanem ruchomych konstrukcji LEGO. Zawsze podziwiam odwzorowanie ruchu itp.

Smok podoba się, na wystawie robił show, dzięki usytuowaniu w takim miejscu nie umknął uwadze szczególnie młodszym podziwiaczom MOCów.

Mój mały też się zachwycił chociaż się zawstydził i nie dał sobie zrobić zdjęcia ze smokiem.

Powodzenia w następnych projektach!
Niech MOC będzie z Wami.
_____________________________________

Awatar użytkownika
--pg--
VIP
Posty: 221
Rejestracja: 2015-07-13, 19:30
Lokalizacja: Kraków

#17 Post autor: --pg-- »

SERVATOR pisze:[...] choć myślę, że zmiana oczu na mixelowe tile 2x2 mogłaby być korzystna.
Faktycznie, wspomniany tile ma wejście na studa na środku, spróbuję na kolejną wystawę przywieźć z prawdziwymi oczami.

Na wystawie słyszałem kilka określeń na model, oprócz poprawnego padały następujące: pterodaktyl, dinozaur, ptak, jeden rodzic nazwał nawet samolotem, patrząc z daleka. Gdy tylko stałem przy smoku, pozwalałem go brać dzieciom do ręki na potrzeby zdjęcia. Czasem dostawałem pytanie, czy budowałem z instrukcji, więc opowiadałem, jak smok powstawał. W drugim dniu wystawy napisałem karteczkę o następującej treści:

Kod: Zaznacz cały

Można wkładać palec do paszczy smoka. Nie dotykać skrzydeł i ogona.
Taka informacja bardzo dobrze spełniała swoją rolę, wówczas mogłem odejść od modelu. Cieszę się, że model nadaje się na wystawę i działa bezawaryjnie.

ODPOWIEDZ