Wolsztyn kilka wyjaśnień

28-29.04.2018 - Dni Ziemi Wolsztyńskiej i Parada Parowozów
Zablokowany
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
judam
Posty: 508
Rejestracja: 2012-08-09, 12:46
Lokalizacja: Wolsztyn
brickshelf: judam
Kontakt:

 

Wolsztyn kilka wyjaśnień

#1 Post autor: judam »

Temat dla ludzi którzy byli w Wystawie.

Chciałbym po części przeprosić i po części wytłumaczyć się.
Po wystawie, a praktycznie przed nią musiałem ogarnąć kilka swoich prywatnych spraw. Wystawa wybiła mnie z rytmu życia i przez nią zaniedbałem kilka spraw prywatno-służbowo-firmowych. Praktycznie przez cały maj byłem niedostępny dla świata klockowego. Klocki i ten cały świat zostawiłem na ostatniej pozycji priorytetów. W międzyczasie spłynęło dużo zamówień za wystawę które całkowicie "pominąłem" Zamówienia natomiast z BL były wysyłane bez jakichkolwiek rozliczeń. Zamówienia wystawowe kilka zrealizowanych a reszta jeszcze nie. Przez ten miesiąc moją skrzynkę odbiorczą PW zaatakowało kilkadziesiąt wiadomości PW, na które nie miałem czasu odpowiedzieć. Przez cały maj może byłem z 5 razy na LugPolu.
Musiałem pozałatwiać wszystkie sprawy służbowe. Dlatego też przepraszam za wszystkie braki odpowiedzi na maile i telefony.
Maj się skończył wszystkie sprawy prywatne załatwione, tydzień ostro balowałem a teraz już czas wrócić do rzeczywistości i tak:

1. Wszystkie zamówienia z wystawy będą wysłane max do wtorku.
2. Jeśli przez ten ostatni miesiąc ktoś do mnie pisał na PW a nie otrzymał odpowiedzi proszę o jeszcze jedną wiadomość.
3. Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do wystawy proszę na PW
4. Jeśli ktoś jest nie rozliczony lub kogoś pominąłem w rozliczeniach proszę na PW
5. Cokolwiek innego proszę na PW.

Od dzisiaj jestem już ON-LINE dla każdego.
Zapraszam do mojego sklepu. JuDam Store www.bricks.love

Zablokowany