[MOC] Zagroda Wesołego Stolarza

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#31 Post autor: glaz_pimpur »

Jellyeater pisze:No i wygląda to świetnie... Może podrzucisz to na miejsce zbiórki przed Pszczyną... Bo ładnie to wyszło...
To się nie nadaje do transportu w stanie rozkładu (znaczy się rozłożonym). Natomiast jakbym miał komuś dać, żeby to złożył na miejscu, to bym musiał mu zrobić przeszkolenie:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Ex3qtor
Posty: 481
Rejestracja: 2008-02-01, 16:48
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: X3qtor

 

#32 Post autor: Ex3qtor »

NO i teraz jest mega!!! Ten dźwig od razu poprawił klimat, a reszta poprawek spowodowała, że to wygląda na bardziej żywe.
Na pewno nie da rady jakoś tego spakować? Bo aż szkoda, żeby nie pojechało.
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#33 Post autor: glaz_pimpur »

Fuku pisze:Ogólnie zmiany wyszły na dobre, bardzo łądnie to wygląda i konstrukcyjnie bez zarzutu.
Jellyeater pisze:No i wygląda to świetnie.
Ex3qtor pisze:NO i teraz jest mega!
Dzięki za miłe słowa. Jak widać słowa krytyki się przydały i wyszło na lepsze
Ex3qtor pisze: Na pewno nie da rady jakoś tego spakować? Bo aż szkoda, żeby nie pojechało.
Jak się zgłosi chętny, żeby się tym zaopiekować, to nie widze problemu. Tyle, że musi to ode mnie odbrać i przejść przeszkolenie:)

EDKA:

Edytowałem pierwszy post, gdzie na końcu dałem zdjęcie wersji ostatecznej i LINKA do galerii z paroma zbliżeniami na szczegóły
Ostatnio zmieniony 2018-06-20, 10:02 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#34 Post autor: SERVATOR »

Sugeruję poprosić Stelario. Na wystawę się wybiera i mieszka blok obok Ciebie.

ODPOWIEDZ