Nastawnia Sopot

Trains, Monorail

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość

KORNik

#2 Post autor: KORNik »

"This folder is not yet public." Poprosiłbym o kilka bezpośrednich linków do zdjęć.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#3 Post autor: Misterzumbi »

Ty Gras to przepadasz na miesiace a jak juz wejdziesz na forum to od razu bomba!

Bardzo mi sie podoba, proste, polskie i z tym Grasowym stajlem ktorego mozna poznac z kilometra. Bardzo lubie ogladac twoje budynki, i zawsze jestem pelen podziwu dla odwaznej kolorystyki, bo ja nielubie czerwonego a u ciebie jakos zawsze ladnie to wychodzi. Wiecej, jako urodzony gdanszczanin naturalnie sie ciesze ze budujesz rzeczy z trojmiasta, ja juz od dluzszego czasu poluje na ryby w darkgrey zeby zbudowac pomnik Neptuna dla mojej ukochanej, i tak mysle czy by przypadkiem nie zerznac na chama chocby tego spockiego budynku zeby pasowal do SMki i zeby miec prawdziwego Grasa w domu.

A ze cielecym zachwytom nie ma konca to i zakrytykuje, ten trans light green nie pasuje do lampy...

Zdrowko Adam
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Nexus 7

#4 Post autor: Nexus 7 »

Piekna! Tez taka chce. Bardzo dobrze odwzorowana. Podobaja mi sie drewniane drzwi, zapamietam pomysl. Doskonala kolorystyka.
Jedynie rynny sa odrobine za grube w tej skali. Polecam pomysl Macieja z tego [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=3103&start=0]watku[/URL]. Wlasnie takie robie, pasuja idealnie.
Gratulacje.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#5 Post autor: smyk »

SP? Szkoła Podstawowa?

Jak już będę duży to będę tak budował.

Świetne są te wąskie wysokie okienka.
Ostatnio zmieniony 2007-03-04, 15:30 przez smyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#6 Post autor: Bricksley »

Misterzumbi pisze:ten trans light green nie pasuje do lampy...
Też tak uważam.
Pozatym jak zwykle ładna i dopracowana konstrukcja :)

PS. Planujesz zbudowac jakąś makietę? Tyle przecież już masz obiektów.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#7 Post autor: szarikm »

a mnie jakoś nie urzekła ta konstrukcja, nie wiem czemu. Może dlatego, że prawie wszystkie budynki nastawcze są takie... hmm.... nieciekawe

gras1

#8 Post autor: gras1 »

dzieki wszystkim za komentarze.

Misterzumbi pisze: przepadasz na miesiace a jak juz wejdziesz na forum to od razu ...
no fakt - ostatnio malo czasu wolnego - a jak jus cos wyskrobie to wole w klockach posiedziec niz przed kompem :)
Misterzumbi pisze:zeby zbudowac pomnik Neptuna
- no super - czekam na to!!!
Misterzumbi pisze:tak mysle czy by przypadkiem nie zerznac na chama chocby tego spockiego budynku
nie ma sprawy - wcale sie nie pognierwam.
Misterzumbi pisze:ten trans light green nie pasuje do lampy...
juz zmienilem na trans white.
Nexus 7 pisze:Bardzo dobrze odwzorowana.
dzieki - szukalem zdjecia w internecie zeby pokazac jak wyglada naprawde - ale jakos nie moglem znalesc.
smyk pisze:SP? Szkoła Podstawowa?
bez komentarza.
K@ROL pisze:Planujesz zbudowac jakąś makietę? Tyle przecież już masz obiektów.
ja mam makiete :) tyle ze w kawalkach - kiedys rozloze to wszystko jak bede mial na to wolny pokoj :)
szarikm pisze:a mnie jakoś nie urzekła ta konstrukcja, nie wiem czemu. Może dlatego, że prawie wszystkie budynki nastawcze są takie... hmm.... nieciekawe
no to pewnie zainteresuje cie ze wlasnie buduje kolejna stacje kolejowa .... moze zdaze na MOC maja :)

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#9 Post autor: TruckeR »

szarikm pisze:a mnie jakoś nie urzekła ta konstrukcja, nie wiem czemu. Może dlatego, że prawie wszystkie budynki nastawcze są takie... hmm.... nieciekawe
Ja wręcz przeciwnie - nastawnie bardzo.. no, moze nie tyle podobają mi się, ale fascynują ;) Tyle, że osobiście wolę te "nowsze", czyli szare i "betonowe".. Albo w nowych barwach PLK. Gras1, moze byś taką kiedyś zbudował?
Co do tej sopockiej.. Jakoś nigdy nie zwróciłem na nią uwagi. Za to wpadła mi w oko ta druga, od strony Gdyni.
Co do odwzrorowania.. To jak najbardziej w porządku. A nawet więcej. Bardzo fajny kształt i detale, za to nie podoba mi się czerwień - jak na PKPowską rzeczyistośc to trochę zbyt "żywy" kolor wybrałeś.. Wydaje mi się, ze lepsza by była ciemna czerwień, ale i tak jest bardzo fajnie.
Pozdrawiam
TruckeR
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

ODPOWIEDZ