[MOC] Ministerstwo Klocków

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1428
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#16 Post autor: Mestari »

Dzięki, chociaż ja to rozumiem :) Mi chodziło kiedyś (i naprawdę nie wiem dlaczego i co mnie podkusiło) o fizyczne podstawy. Takie solidne fizyczne podstawy. I znalazłem. To nie była wikipedia, ale szybko stamtąd uciekłem...

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#17 Post autor: Jellyeater »

Na główną Eurobricks trafiłeś. Gratulacje!
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1219
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

#18 Post autor: liwnik »

Ministerstwo jest świetne. Kolumnada od razu skojarzyła mi się z budynkiem ministerstwa rolnictwa.
Fajnie wyszły też zdobienia na bocznych ścianach: https://bricksafe.com/files/Mestari/the ... 00x533.jpg

Szczególnie gratuluje Ci cierpliwości w budowie wnętrz. Ja zwykle w połowie budowy mam pomysły na kilka kolejnych budynków i nie udaje mi się zbudować wnętrza.
Pozdrawiam, Liwnik

Afick
Posty: 131
Rejestracja: 2017-01-30, 23:40
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: afick

 

#19 Post autor: Afick »

Budynek świetnie oddaje charakter MINISTERSTWA :).

Przy tego typu budowlach zawsze mam wrażenie że wnętrze jest ciasne - ale niestety nie da się inaczej,

BRAWO TY :)

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1428
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#20 Post autor: Mestari »

Dzięki :)
A co do cierpliwości - też jej nie miałem za dużo. Pod koniec obiecywałem sobie, że już nigdy czegoś tak dużego nie buduję. Ale satysfakcja przy kończeniu była :)

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 607
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

#21 Post autor: Falcrum »

Jak jesteśmy w temacie ,,Dookoła świata" to proszę, bardzo prestiżowa stronka z przeciekami i najlepszymi MOCami ze świata:
https://vk.com/photo-76258816_456261701
Cóż... gratulacje!
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Awatar użytkownika
Jahoo
Administrator
Posty: 963
Rejestracja: 2012-12-09, 23:28
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#22 Post autor: Jahoo »

Gratulacje Mestari. Nie rozwalaj tego przed główną wystawą 2019 okej?
GBC!

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1428
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#23 Post autor: Mestari »

Dzięki :) Nie wiem jak oni to wyhaczyli... na flickr nie jestem. Nie rozwalam jeszcze :) Na 2019 na pewno jedzie. Na przeróbkę poszła stacja i po Skaerbaek rozbieram palmiarnię.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#24 Post autor: Jellyeater »

Jak jesteśmy w temacie ,,Dookoła świata" to proszę, bardzo prestiżowa stronka z przeciekami i najlepszymi MOCami ze świata:
Tak anonimowy moderatorze (może by wprowadzić jakiś podpis osoby usuwającej) czasami trafiają się tam czasem bardzo dziwne MOCe (jak się to ogląda to się wie, pewna liczba osób na pewno załapała żart). To forum i tak obumiera, mało komu chce się tu cokolwiek pisać. Zabijcie resztę żartów i luzu i będzie jeszcze fajniej. A sama ta radziecka strona, na radzieckim portalu ułatwiającym inwigilację ich służbom to prestiżowa nie jest. Jest raczej dość nielegalna i TLG na pewno bardzo jej nie lubi.

A tak w ogóle to gratuluję Mestari bo zazwyczaj trafiają się tam całkiem zacne MOCe. W sumie to narobiła ta praca lekkiego szumu co się chwali. Ku chwale polskich budowniczych!
Ostatnio zmieniony 2018-08-28, 06:54 przez Jellyeater, łącznie zmieniany 2 razy.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1272
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#25 Post autor: wallyjarek »

Tym wnętrzem naprawdę zaskoczyłeś, jest to bardzo duży plus. Dzieje się tam sporo, bardzo fajnie.
Bardzo ładnie prezentuję się też sam budynek w miasteczku.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2430
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#26 Post autor: dmac »

wallyjarek pisze:Tym wnętrzem naprawdę zaskoczyłeś
Zwłaszcza, że na wystawach w zasadzie nikt go nie zobaczy; wyrazy uznania dla autora za budowanie porządnie od A do Z.

Budowla - zgrabna, z wyczuciem ozdobiona i całkiem realistyczna - bardzo mi się podoba, ale pozostawia niedosyt. Te ogromne kolumny, zajmujące mnóstwo miejsca tam, gdzie powinny się znajdować biura, upodabniają Twoje dzieło do wystawnego portyku, za którym powinien się zaczynać właściwy gmach ministerstwa albo i cała dzielnica rządowa :) . Nie planujesz rozbudowy?
Tak czy inaczej - brawo.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1428
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#27 Post autor: Mestari »

Dziękuję :) Nie stać mnie na cały blok jakim jest ta budowla w rzeczywistości. I to nie tylko pod względem finansowym. Chyba bym umarł z nudów próbując zrobić cały kwadrat z dziedzińcem. Ale racja, sama kolumnada sprawia wrażenie źle wydanych pieniędzy :P Natomiast takie wrażenie miało sprawiać - w końcu to ministerstwo :D

ODPOWIEDZ