[MOC] Po koncercie...

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Po koncercie...

#1 Post autor: JK »

Witajcie!

To był naprawdę piekny koncert! Tych, ktorzy chcieliby posłuchać zapraszam do działu 18+ lub na Flickr, a dla wszystkich - takie oto jego wspomnienie ;)

ObrazekCellist 4 by Krzysztof J, on Flickr

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: parsom »

Piękne! W sumie nie wiem co podoba mi się bardziej - ta wersja, czy wersja hard...
SZAFA kontratakuje

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: JK »

parsom pisze:Piękne! W sumie nie wiem co podoba mi się bardziej - ta wersja, czy wersja hard...
Dzięki:) Ta "wersja hard" nie jest chyba aż taka znowu hard ;) Mniej więcej jak Wenus z Milo :) A nie, moja jest jednak bardziej hard, bo ma ręce ;) W każdym razie miło mi, że ta wersja Ci się podoba. Od zawsze tak było, że konieczność obejścia cenzury dawała niejednokrotnie znakomite rezultaty :D

Awatar użytkownika
Ex3qtor
Posty: 481
Rejestracja: 2008-02-01, 16:48
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: X3qtor

 

#4 Post autor: Ex3qtor »

A to teraz muszę zapytać, co wisi na wieszaku? Wcześniej myślałem, że to wstążka na włosach, ale teraz nie wiem.
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: JK »

Ex3qtor pisze:A to teraz muszę zapytać, co wisi na wieszaku? Wcześniej myślałem, że to wstążka na włosach, ale teraz nie wiem.
To całkiem niezły trop. Można sobie wyobrażać, że wchodzi do pomieszczenia z uporządkowanymi włosami związanymi wstążką, po czym, zanim usiądzie na krześle, rozwiązuje wstążkę i odwiesza. :) Na szczęście to sztuka - można wyobrazić sobie także inny scenariusz lub inną część garderoby. ;)

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#6 Post autor: szarikm »

Tutaj przydało by się kontrastowe tło. Wiola z wieszakiem giną w tle.

Awatar użytkownika
nisiia
Adminus Emeritus
Posty: 875
Rejestracja: 2013-11-24, 21:01
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nisiia

 

#7 Post autor: nisiia »

Nie zgodzę się z tym tłem. Tak jest bardziej klimatycznie. Koncert skończony, światła zgaszone, cisza brzeczy w uszach...
za dzień, za dwa
za noc, za trzy...

meler
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2015-08-26, 15:04
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: meler

 

#8 Post autor: meler »

Również uważam że mroczne tło dobrze komponuje się z tematem, a błękitny element jest intrygującym kontrapunktem... Wstążka możliwe, bo jeśli już to włosy wiąże się na czas występu, a potem zostawia. Ewentualnie ręczniczek :-) Chociaż pierwsze skojarzenie to papier toaletowy, ale kolor nie ten.... 😉

ODPOWIEDZ