[Zawody] LTTC 2018 rajd #6

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
omen
Posty: 187
Rejestracja: 2016-02-02, 18:07
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[Zawody] LTTC 2018 rajd #6

#1 Post autor: omen »

LTTC#6 - 29 września (sobota)

Miejsce: Park Szczęśliwicki, Warszawa (spotykamy się przy mostku od strony ul. Usypiskowej)
Godzina: 9:30

Kto będzie? Zgłaszamy maszyny.

P.S. Ostatnio pojawił się temat łodzi RC. Gdzie się spotykamy? Znów na Szczęśliwicach, jak pogoda pozwoli?
Ostatnio zmieniony 2018-09-28, 22:40 przez omen, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#2 Post autor: Emilus »

Proponuje na początek Szczęśliwice i jak pogoda będzie słaba, zawsze możemy pogonić na Siekierki.

Ja będę Krazem 214 6x6. Zgłoszę może jutro, bo jeszcze buduję.

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#3 Post autor: Atros »

Będę jeździł Uralem 4320

BJ
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: 2012-01-16, 21:42
Lokalizacja: Majdan/Warszawa

#4 Post autor: BJ »

Wczoraj się dowiedziałem, że w sobotę mam egzamin na którym muszę być. Mam nadzieję, że w dwie godzinki się uwinę i pojawię się około 12.

Jeśli uda mi się coś pojechać, to pojadę Fiatem.

Emilus, weź proszę ten kadłub jeśli to nie problem.
(19:28:58) Toltomeja: teraz powiem absolutnie serio, nawet jeśli zaraz będę żałował: trialowki wygrywają ten pojedynek

omen
Posty: 187
Rejestracja: 2016-02-02, 18:07
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: omen »

Bedę uralem 375D

Jutro mam odebrac gwoździe wiec będziemy mieli czym wytyczać pierwsze trasy.

William
Posty: 25
Rejestracja: 2014-11-30, 19:50
Lokalizacja: Zagościniec
brickshelf: William15

 

#6 Post autor: William »

Będę Gazem 66.

BJ
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: 2012-01-16, 21:42
Lokalizacja: Majdan/Warszawa

#7 Post autor: BJ »

Dziękuje za spotkanie, za oraz za cały, kolejny sezon. Wyniki poniżej, przepraszam, że tyle musieliście czekać. Gratulację dla Atrosa, w tym sezonie był (niestety ;)) niedościgniony. Gratuluje także wszystkim startującym w zawodach i mam nadzieję, że zobaczymy się w co najmniej takim samym gronie w przyszłym roku.


ObrazekLTTC #6 2018 by barrtek, on Flickr
(19:28:58) Toltomeja: teraz powiem absolutnie serio, nawet jeśli zaraz będę żałował: trialowki wygrywają ten pojedynek

omen
Posty: 187
Rejestracja: 2016-02-02, 18:07
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#8 Post autor: omen »

No i kolejny sezon za nami.
Atros - GRATULACJE. Wykres miejsc na kolejnych rajdach wygląda jakbyś zaspał... na tym PIERWSZYM miejscu ;> Ale wiem że tak nie było. Jechałeś perfekcyjnie na każdym rajdzie sezonu, a Ja nie byłem w stanie Cię dogonić.
Goniłem, goniłem i wreszcie na rajdzie #6 dogoniłem, ALE nie przegoniłem ;) Nawet jak wskoczyłem na 1 miejsce, Ty nadal miałeś wystarczająco dużo punktów, aby również na nim pozostać. Fajnie było w tym sezonie. Dużo się nauczyłem.
Mam nadzieję, że mimo wszystko czułeś, że ktoś Ci drepcze po zderzaku.
Jak tak patrzę na wyniki to na rajdzie #1 brakowało mi 1 punktu (Ty 43, Ja 42), na rajdzie #5 zabrakło 4 punktów (Ty 40, Ja 36).
Nie tylko pomiędzy nami o wynikach decydowały sekundy, a jedno dotknięcie powodowało często przesunięcie się nie o jedno, ale nawet o dwa miejsca na sekcji - tak było podczas całego sezonu, nie tylko na ostatnim rajdzie.
Maszyny na bardzo podobnym poziomie co udowodniliśmy podczas podjazdów i zjazdów.
Opony "class" - kawał plastiko-gumy. Jeździ się na nich jak po kartoflisku. Mają swoje zalety, lecz dużo mniej wybaczają niż 96mm For Tamiya CC01, na których po prostu się jedzie i nie trzeba kombinować z trakcją czy rzucaniem na boki. Jestem jednak zadowolony z testu w warunkach bojowych, choć powiem że po pierwszej sekcji zastanawiałem się czy był to dobry pomysł. Gdyby nie to że miałem już zapewnione 2 miejsce w generalce sezonu na 100% bym się nie zdecydował na taki test. No i trialówka wygląda na nich KOZACKO :D

Fajnie, że Emilius powrócił z energią do walki. Na ostatnim rajdzie sezonu dzięki dobrej trialówce i dobremu prowadzeniu wywalczył kilka miejsc na podiach kolejnych sekcji.
William również pokazał że pamięta jak się jeździ wygrywając pierwszą sekcję.
Bj jechał w tym sezonie wyjątkowo nierówno, ale za to zdobywał punktu ważne w generalce.
Szkoda, że nie było Smyka, który mimo obecności tylko na 3 pierwszych rajdach zachował 4 miejsce w generalce.
Cieślu miał również wreszcie fajną trialówkę, która jechała jak trzeba i można było nią powalczyć.
Mistakes poprzez obecność tylko na 2 rajdach nie miał szans powalczyć o punkty w generalce.

Sezon fajny, pogoda udana - oprócz rajdu #4 który mimo że odbywał się jeszcze w sierpniu to wiało, padało i było zimno.
Trasy mimo że w znanych miejscach udawało się ułożyć kilka razy niejako na nowo - złowroga górka na Szczęśliwicach okazała się nie być taka straszna.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2018-10-01, 01:23 przez omen, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#9 Post autor: smyk »

Gratki Kuba, gratki Przemo, gratki BJ :) Szykuję się mentalnie na przyszły sezon. Do zobaczenia!
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#10 Post autor: Atros »

Dzięki Panowie! Przyjemnie było się z Wami spotykać, jeździć, gadać, śmiać się. A jeszcze na dodatek Was objechałem :)
@Omen - tak, cały czas czułem, że depczesz mi po piętach i wprowadzało to spory dreszczyk emocji.

Szkoda, że nie wszyscy mogli bywać regularnie. Fajnie, że Emil wrócił z nowymi siłami i pomysłami.

Fotki z ostatniego rajdu
https://bricksafe.com/pages/Atros/truck ... ttc-2018-6

BJ - jak ma się elektronika po kąpieli w jeziorku szczęśliwickim?

BJ
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: 2012-01-16, 21:42
Lokalizacja: Majdan/Warszawa

#11 Post autor: BJ »

Atros pisze:BJ - jak ma się elektronika po kąpieli w jeziorku szczęśliwickim?
Wygląda na to, że woda jej nie zaszkodziła. Wszystko działa.
(19:28:58) Toltomeja: teraz powiem absolutnie serio, nawet jeśli zaraz będę żałował: trialowki wygrywają ten pojedynek

ODPOWIEDZ