[MOC] Wonder Woman

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

[MOC] Wonder Woman

#1 Post autor: JAREMA. »

Pracę dedykuję mojej żonie, cudownej wersji Wonder Woman.

Wonder Woman (Diana z Themysciry) – superbohaterka, znana z serii komiksów wydawanych przez DC Comics

Obrazek

Diana jest członkinią plemienia Amazonek żyjących na fikcyjnej wyspie Themyscira[a]. W swojej „cywilnej” sekretnej tożsamości funkcjonuje jako Diana Prince, córka królowej Hippolity, ambasadorka Amazonek w świecie ludzi.

Wonder Woman gościła również w różnych serialach i filmach animowanych, serialach telewizyjnych i grach komputerowych osadzonych w uniwersum DC Comics.

Tyle o Łonderce z Wikipedii.

Figura była dla mnie wyzwaniem, miałem bardzo mało czasu bo decyzję o jej podjęciu podjąłem dopiero w październiku, mocno opóźniona dostawa klocków w kolorze TAN wszystko utrudniła.

Łonderka trzyma się na słowo honoru * grawitacja co pozwoliło na użycie większości technik jakie chciałem wypróbowywać.

Obrazek

klatka piersiowa oraz ręce są odchylone o 45* od reszty tułowia i są bardzo stabilne mimo że trzymają się na jednym groszku z otworkiem. Głowa była problemem na etapie projektu. Brak twarzy spowodował spoważnienie figurki a dzięki BOPowi można było zrealizować włosy, które na żywo wyglądają całkiem nieźle.

Obrazek

Z kilku rzeczy nie jestem zadowolony, zapomniałem podmienić pewien klocek do zdjęć, oraz fakt że spódniczka wygląda trochę jak pielucha, pewnie będę wprowadzać poprawki przed wystawą.

Kilka godzin spędziłem nad podstawką, w wolnej chwili doczeka się ona dodatkowych fotek, wraz z techniką budowy heksagonalnych bloków.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2018-11-01, 14:15 przez JAREMA., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ex3qtor
Posty: 481
Rejestracja: 2008-02-01, 16:48
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: X3qtor

 

#2 Post autor: Ex3qtor »

No to żeś ładnie potrzymał w niepewności do końca :).
Ładna praca, podoba mi się, mógłbyś jedynie dać więcej zdjęć.
No i gdzie jest lasso?? :)
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

Awatar użytkownika
Jaco3011
Posty: 240
Rejestracja: 2016-09-07, 17:03
Lokalizacja: Kielce / Kraków
brickshelf: ---
Kontakt:

 

#3 Post autor: Jaco3011 »

Ładnie wyszło. Jak zrobiłeś snot na obręczy barkowej?
"Kim jesteśmy? Z czego budujemy? Dokąd to wszystko zmierza?" ~własne
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a LEGO LEGO LEGO" ~własne

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#4 Post autor: JAREMA. »

Ex3qtor pisze:Ładna praca, podoba mi się, mógłbyś jedynie dać więcej zdjęć.
No i gdzie jest lasso?? :)
Zdjęcia robiłem wczoraj o 23:30 jak skończyłem podstawkę :) Mam jeszcze kilka do obrobienia i coś dorzucę, łącznie z budową podstawki.
Ładnie wyszło. Jak zrobiłeś snot na obręczy barkowej?
Dorzucę zdjęcia z budowy to będzie widać.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#5 Post autor: eric trax »

Jakie to jest genialne :O Wczoraj chyba 30 min skanowałem wzrokiem te zdjęcia. Włosy są super. Zastanawia mnie tylko czy można przebudować ramiona. Wonder Women nie była pakerką ale ramiona miała raczej szerokie. To w sumie jedna rzecz która rzuciła mi się w oczy. Na słowa uznania zasługuje również podstawka bo wygląda kozacko.

Ex3qtor pisze: No i gdzie jest lasso?? :)
z tego co widzę wisi z tyłu na pasku :)
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#6 Post autor: Jellyeater »

Jesteś na Brick Nerd. Gratulacje!
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#7 Post autor: JAREMA. »

eric trax pisze:Wonder Women nie była pakerką ale ramiona miała raczej szerokie. To w sumie jedna rzecz która rzuciła mi się w oczy. Na słowa uznania zasługuje również podstawka bo wygląda kozacko.
Ramiona rzeźbiłem najdłużej, w sumie ten kształt został trochę wymuszony przez biedną pule zawiasów w kolorze TAN i fakt że w tych okolicach schodzi się sporo elementów. Wrzucam dodatkowe foto jak została zbudowana podstawka.

ObrazekWonder Woman pod by Jarema., on Flickr

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#8 Post autor: mw »

bardzo mi się podoba, a najbardziej piękne bujne włosy :) i jak to ja PODSTAWKA moje małe zboczenie :)

ODPOWIEDZ