[MOC] Polski Celebryta

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#16 Post autor: Sariel »

Czemu offtop? Przecież jest na temat. Jak już pokazujemy "celebrytę", to ze wszystkim.

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#17 Post autor: Stelario »

Podniecanie się szołbiznesem jest niezdrowe. Osobiście uważam że jak ktoś jest znany to go stać na wakacje za granicą bez kamery, tak samo jak na tańce. ;)

Edyta Górniak została prawie zgwałcona przez Princa, ale musiała zostać w domu i do tej pory tego żałuje.
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

Awatar użytkownika
nisiia
Adminus Emeritus
Posty: 875
Rejestracja: 2013-11-24, 21:01
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nisiia

 

#18 Post autor: nisiia »

Panowie, naprawdę. To nie jest miejsce na takie dywagacje :)
za dzień, za dwa
za noc, za trzy...

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: JK »

Ta praca uświadomiła mi jedną rzecz. Tę mianowicie, iż dosłowność w odwzorowywaniu postaci ludzkich z Lego to zły pomysł. Skala 1:1, wydaje się więc, że teoretycznie można odwzorować każdy niuans, a efekt taki sobie... I nieraz miniatury - dzięki kilku, być możne nieco przerysowanym, cechom charakterystycznym dla danej postaci dają lepszą rozpoznawalność pierwowzoru. Zaś automatyzacja procesu projektowania totalnie odziera tego typu konstrukcje z walorów artystycznych.

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#20 Post autor: Stelario »

JK pisze:Ta praca uświadomiła mi jedną rzecz. Tę mianowicie, iż dosłowność w odwzorowywaniu postaci ludzkich z Lego to zły pomysł. Skala 1:1, wydaje się więc, że teoretycznie można odwzorować każdy niuans, a efekt taki sobie... I nieraz miniatury - dzięki kilku, być możne nieco przerysowanym, cechom charakterystycznym dla danej postaci dają lepszą rozpoznawalność pierwowzoru. Zaś automatyzacja procesu projektowania totalnie odziera tego typu konstrukcje z walorów artystycznych.
Ja tylko chciałem przypomnieć że u mnie nie było żadnego automatycznego procesu. ;P
Automatyzacje z tego co wiem są stosowane tylko jak się buduje z samych bricków.

Co do skali 1:1 i miniatur to wszystko zależy od modelu jaki budujemy. Jeden będzie zawsze rozpoznawalny inny w ogóle.
Ostatnio zmieniony 2018-11-26, 12:55 przez Stelario, łącznie zmieniany 1 raz.
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

ODPOWIEDZ