[MOC] Ostatni pocałunek

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

[MOC] Ostatni pocałunek

#1 Post autor: Jellyeater »

Powinno być w oddechu przeszłości, ale niech tam.

Obrazek

Obrazek

Generalnie nie bardzo mam gwiezdnowojenne figurki. Liczę, że coś się tam na wystawie dopchnie. Starałem się by tylna ściana była urozmaicona. Dawno mi się tak źle nie budowało. Części w TAN są bardzo słabo dostępne. :-(

I w sumie to przy tym co robi BH's to mi wstyd.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

Jellyeater pisze:Części w TAN są bardzo słabo dostępne. :-(
Ale chyba nie serki? :)

Bardzo ładne domostwo. Z przodu jest naprawdę świetnie. Klimatycznie (jak to się mawia) i "wiarygodnie". Z tyłu natomiast jest mniej świetnie. :) Przy bazie BH'sa to większości pewnie "wstyd", także wiesz ...

ps. Czy taki mistrz obiektywu jak Ty nie dałby rady jakimś odpowiednim manewrem ukryć uskoków między klockami na tylnych ścianach?

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2430
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#3 Post autor: dmac »

Zabudowania momentalnie rozpoznawalne - Mos Espa jak żywa :) . Jeśli na makiecie połączy się więcej domostw utrzymanych w tym stylu i na podobnym poziomie, będzie bardzo dobrze.

Ale rozsypane serki to, mam nadzieję, chwilowe rozwiązanie albo wypadek przy pracy ;) . Z klocków się buduje!
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#4 Post autor: Jellyeater »

Dziękuję za todziwdziny. Serki są po to, że tam jest BP + brick + plate i nie wygląda to dobrze na zdjęciach. I niebieska podstawa też nie była efektowna.
ps. Czy taki mistrz obiektywu jak Ty nie dałby rady jakimś odpowiednim manewrem ukryć uskoków między klockami na tylnych ścianach?
żeby jeszcze mieć czas. Ale miałem godzinę by to rozstawić, sfotografować i sprzątnąć. Tak trochę mi się ta szczelina rozjechała. Ale to chyba jest nie połączone i musiało przy przeniesieniu się coś przemieścić. :-(
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Taausz
Posty: 363
Rejestracja: 2016-06-27, 14:04
Lokalizacja: Milówka
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Taausz »

Nostalgia.Od razu widać co to za scena.Wydaje mi się tak czy inaczej ,że 1 część jest trochę niedoceniona.Ładnie wszystko odwzorowane.Tak serki nie powinny się tam znajdować bo nie widać gdzie zaczyna siękonstrukcja.MOC na długo zapadnie mi w pamięci :) Super !
Buduję najczęściej oczami...

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#6 Post autor: Jellyeater »

Nostalgia.Od razu widać co to za scena.Wydaje mi się tak czy inaczej ,że 1 część jest trochę niedoceniona
Myślę, że po premierze VII i VIII to ona będzie coraz bardziej doceniana. Nawet Jar Jar da się lubić. I jednak Naboo jest piękne, Pod Racery widowiskowe, a roboty wyśmienite. No i Qui Gon Jinn i Obi Wan jako wspaniali Jedi. Wiem, że po premierze byłem bardzo zawiedziony. Z perspektywy lat jednak ten film jest niezły. Zwłaszcza wizualnie.

Dziękuję z miłe słowa.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Jaskier
Posty: 291
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

#7 Post autor: Jaskier »

Jellyeater pisze:
Nostalgia.Od razu widać co to za scena.Wydaje mi się tak czy inaczej ,że 1 część jest trochę niedoceniona
Myślę, że po premierze VII i VIII to ona będzie coraz bardziej doceniana. Nawet Jar Jar da się lubić. I jednak Naboo jest piękne, Pod Racery widowiskowe, a roboty wyśmienite. No i Qui Gon Jinn i Obi Wan jako wspaniali Jedi. Wiem, że po premierze byłem bardzo zawiedziony. Z perspektywy lat jednak ten film jest niezły. Zwłaszcza wizualnie.

Dziękuję z miłe słowa.
iksde

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#8 Post autor: mw »

kurcze fajne to to - super - rozpoznawalne i naprawdę ładnie tobie to wyszło, makieta szykuje się zacna :)

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1428
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#9 Post autor: Mestari »

Naprawdę ładnie to wygląda i, jak piszą inni, bardzo rozpoznawalne. Nie widać tych bólów tworzenia ;)
W takich chwilach warto przypomnieć sobie, że podobno w wielkich bólach rodziła się druga część koncertu fortepianowego G-dur Ravela. Mówił, że nie kleiło się to nijak w całość. Jak się tego słucha trudno w to uwierzyć. Melodia płynie fantastycznie.
W tym MOCu od razu czuję, że jestem na miejscu, i chyba to naprawdę wystarczy ;)

Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#10 Post autor: Fuku »

Miałem napisać wcześniej, ale w ferworze wystawy mi umknęło, bardzo ładny i dopracowany budynek, jeden z ładniejszych na całej makiecie

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#11 Post autor: Jellyeater »

Dziękuję. Starałem się. Ale kurcze budowałem to mniej więcej tyle co BH's całą resztę. Mając tyle czasu można się starać dopracować. Nawet sekretarka się śmiała jak zobaczyła u mnie na biurku szkice, że znowu coś buduję.

Kolejna praca będzie większa i mniej dopracowana, bo niedługo wystawa i termin pili. ;-)
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

ODPOWIEDZ