[MOC] Latający Okręt

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

[MOC] Latający Okręt

#1 Post autor: glaz_pimpur »

"Płynie okręt przez odmęty

Nie zwyczajny, lecz zaklęty"



"Po głębinie statek płynie

Bum tralala, chlapie fala"

Obrazek

Nadrabiam zaległości.
Zbudowałem to jakiś czas temu i byłem bardzo zadowolony. Ale jak opublikowałem na Flickrze, to tego samego dnia jakiś Peter Ilmrud czy jak mu tam opublikował wielkie i świecące niczym MC Drechu na wiejskiej dyskotece bydlę w stylu steampunk, przy którym mój Postrach Burz wyglądał .... średnio. Mimo tego zdecydowałęm się go tu pokazać.

Obrazek

Proszę nie pytać na jakiej zasadzie to działa i czemu lata. Jest kilka teorii ale żadna nie jest prawdziwa

Obrazek

Obrazek


GALERIA
(I nie: nie jest to maszyna na makietę cyberpunkową)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Fuku »

Ładny i ciekawy, ma wnętrze? Tamten większy robi wrażenie z daleka, ale jak się przyjrzeć to te wykończenia są trochę kiczowate

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#3 Post autor: Jellyeater »

Sam już wszystko napisałeś. ;-)Jak on lata? Nie ma śmigieł, ani balonów. Rozumiem, ze do przodu to przez te żółte z tyłu. Tylko co go unosi w powietrzu? Nie ma skrzydeł, więc siła nośna odpada.

Ze statków to uwielbiam ten:
https://youtu.be/Lw2wkBnir7o?t=360
Ostatnio zmieniony 2019-06-04, 04:51 przez Jellyeater, łącznie zmieniany 1 raz.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#4 Post autor: glaz_pimpur »

Fuku pisze:Ładny i ciekawy, ma wnętrze?
dzięki. Wnętrza poza kawałkiem przy półkolistym oknie nie ma:(
Jellyeater pisze:Jak on lata? Nie ma śmigieł, ani balonów. Rozumiem, ze do przodu to przez te żółte z tyłu. Tylko co go unosi w powietrzu? Nie ma skrzydeł, więc siła nośna odpada.
Skrzydła ma (czarne i małe więc może nie rzucają się w oczy), ale generalnie unosi się dzięki sile wyobraźni:) Była jeszcze ze skrzydłami smoka/nietoperza ale ostatecznie nie przeszła testów.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ