Podziękowania

29-30 czerwca 2019
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 608
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

Podziękowania

#1 Post autor: Falcrum »

To może ja zacznę.
Na pierwszym miejscu dziękuję Młodemu , bez którego nie moglibyśmy się spotkać w naszym gronie. Podziękowania z pewnością należą się również za zapewnienie nam zakwaterowania oraz bonów obiadowych. Ponadto, dziękuję wszystkim osobom, które włożyły dużo własnego czasu oraz wysiłku, żeby uświetnić to wydarzenie.
Dziękuję wszystkim za przybycie na wystawę oraz wspólną zabawę, miło było Was wszystkich (ponownie) zobaczyć. Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w niemniejszym składzie (najwyżej integracja również będzie na świeżym powietrzu.
Do zobaczenia w (mam nadzieję) Lublinie!
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#2 Post autor: Endrju_88 »

Siema :-) Dojechaliśmy już do Wrocławia. Dziękuję Młodemu i administracji oraz wszystkim pozostałym również zaangażowanym w organizację, a także Wam - wszysycy wspaniali wystawcy, bez których impreza by się nie odbyła.
Pszczyna ponownie podniosła poprzeczkę wystaw, tak jak rok temu.
To co, do 3-ech razy sztuka i widzimy się tam za rok? ;-)

Ekstra, że znów się spotkaliśmy, pogadaliśmy i pointegrowali przy grillu :-)
Dużo pozytywnych wrażeń, emocji i wspomnień rodzinnej atmosfery :D
Ostatnio zmieniony 2019-07-01, 16:52 przez Endrju_88, łącznie zmieniany 1 raz.
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#3 Post autor: Żbik »

Ja też dziękuję wszystkim za spotkanie! :) Młodemu oczywiście za organizację. Fajnie było znowu odwiedzić Pszczynę!

Do zobaczenia na następnej wystawie :)

BJ
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: 2012-01-16, 21:42
Lokalizacja: Majdan/Warszawa

#4 Post autor: BJ »

Właśnie wróciłem do domu, rozwiązałem też do domów całą ekipę z mojego wycieczkobusa, no poza BHs który został odwieziony do pracy ;)

Podziękowania napisze już rano, chciałbym się w końcu wyspać :)
(19:28:58) Toltomeja: teraz powiem absolutnie serio, nawet jeśli zaraz będę żałował: trialowki wygrywają ten pojedynek

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#5 Post autor: Jellyeater »

Młodemu, za organizację, jakoś uda się do wieczora dożyć. ;-) Pszczyna jest piękna i ma tyle atrakcji, że można by jechać 3 raz. Bo skansenu nie widziałem. Ale to się znudzi lokalnym ludziom.

BJ za transport, bez niego by nie wyszło, bo moje to już do osobówki wejdzie, ale bagaże nie wejdą. ;-)

I całej reszcie za integrację!

I Stelario, że nie narobił bałaganu, a było blisko. ;-D
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1430
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#6 Post autor: Mestari »

Wielkie dzięki do Liwnika i całej ekipie rozstawiającej makietę miasteczka!
Nie mogło mnie być, ale dzięki Wam i tak wszystko wygląda jak należy, dzięki!
BJ - dzięki za transport :)
I jeszcze raz Liwnikowi!

Jaskier
Posty: 300
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

#7 Post autor: Jaskier »

Dzięki wszystkim, fajnie było was spotkać, część osób po raz pierwszy.

Ja niestety musiałem się zebrać wcześniej, ale miejsce na wystawę jest świetne (piękna architektura i blisko Krakowa), więc mam nadzieję, że uda się zagościć w Pszczynie również w przyszłym roku. ;)

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#8 Post autor: JAREMA. »

Dzięki Młodemu za ponowne zorganizowanie tak dobrej wystawy, wiem że włożył dużo czasu i pracy w przygotowania ale było warto.
Dziękuję wszystkim za świetną atmosferę, żałuję że weekend minął tak szybko, dużo za szybko :)
Miło było poznać nowe osoby i porozmawiać z już poznanymi, mam nadzieje że niebawem pojawi się kolejna okazja by się spotkać.
Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieje że wracaliście bez przeszkód.

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1410
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#9 Post autor: Biedrus »

Dziękujemy Młodemu za kolejną świetną i perfekcyjnie zorganizowaną wystawę.
A pozostałym uczestnikom za bardzo fajnie spędzony czas. Było MEGA! Do zobaczenia na kolejnej wystawie :)
Ostatnio zmieniony 2019-07-01, 09:09 przez Biedrus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Małgosia
Posty: 26
Rejestracja: 2016-06-27, 14:11
Lokalizacja: Wrocław

#10 Post autor: Małgosia »

:-) Bardzo dziękuję wszystkim za mile spędzony czas. Organizacja na bardzo wysokim poziomie. Świetne modele, mnóstwo atrakcji dla zwiedzających, Pszczyna piękna, a i pogoda dopisała. Zobaczymy się na kolejnej wystawie.
Ostatnio zmieniony 2019-07-01, 09:28 przez Małgosia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jahoo
Administrator
Posty: 969
Rejestracja: 2012-12-09, 23:28
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#11 Post autor: Jahoo »

Bardzo dziękuję Młodemu za organizację eventu a Wystawcom za niezawodny udział. Z niecierpliwością czekam na cyfry z Urzędu Miasta.
GBC!

matyo35
Posty: 77
Rejestracja: 2014-09-07, 12:39
Lokalizacja: Kolbuszowa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#12 Post autor: matyo35 »

My też dziękujemy :D Było super, Młody pełne ogarnięcie, ekipa niezawodna :)

Awatar użytkownika
barneius
Posty: 118
Rejestracja: 2019-02-20, 15:07
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#13 Post autor: barneius »

To była moja pierwsza wystawa. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas na jej zorganizowanie a w szczególności Młodemu - mogę się tylko domyślać, że ogarnięcie tego wszystkiego było nie lada wyzwaniem. Było mi niezmiernie miło poznać Was wreszcie osobiście - oczywiście nie ze wszystkimi udało mi się pogadać ale to jest do nadrobienia. Z mojej (debiutanta) perspektywy wystawa zorganizowana była perfekcyjnie i przewinęły się przez nią tłumy ludzi. Obserwować te świecące się oczy dzieciaków (a nierzadko zdumienie ich rodziców) wpatrujących się w nasze MOCe - bezcenne. Pszczyna przepiękna. W moim przekonaniu idealne miejsce na taki iwent - żałuję, że nie zabrałem żony i dzieci - teraz już wiem, że to jak najbardziej wskazane. Modele wspaniałe - zobaczyć je na żywo to zupełnie inne doświadczenie niż przeglądać fotki. Integracja na świeżym powietrzu przesympatyczna. Dość napisać, że byłem jednym z kilku, którzy zamknęli imprezę :D
Panie i Panowie - rispekt! Do zobaczenia!
PS. Uważam, że specjalne wyróżnienie należy się pg, którego maszyna do zabawy w strzelanie pingwinami do rybek była przez dzieci dosłownie oblegana a on sam poświęcił niemal cały swój czas wystawowy na jej obsługiwanie i dostarczanie dzieciakom nieukrywanej przez nie radości.
mocs: rebrickable | pics: flickr

bart_ilo
VIP
Posty: 1494
Rejestracja: 2015-05-14, 20:04
Lokalizacja: Iłowa

#14 Post autor: bart_ilo »

Ogromne podziękowania dla Młodego za organizację wystawy. Kawał świetnej roboty! Super atmosfera, jeszcze lepiej jak w 2018.
Podziękowania dla Eric Trax za pomoc z transportem.
Do zobaczenia! :)

Kamila
Posty: 154
Rejestracja: 2016-02-21, 17:31
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#15 Post autor: Kamila »

Młody, dziękujemy za wspaniałą wystawę!!!! Super organizacja.

Specjalne podziękowania dla Bhs'a za pozostawienie dla nas miejsca na makiecie Tatooine i dla Blahy za zrobienie miejsca na nasze kamieniczki.
Jeszcze raz przepraszamy za spóźnienie.

Do zobaczenia na kolejnej wystawie :)

ODPOWIEDZ