[MOC] Krampe Big Body 550

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mlody
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 2014-09-11, 21:35
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: brak

 

#16 Post autor: Mlody »

Nie no Panie, kozak :P A nie da się wsadzić czegoś czerwonego na środek felgi? :P
I will do what I must! -> You Will try......
http://brickset.com/sets/ownedby-Mlody

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#17 Post autor: eric trax »

Mlody pisze:Nie no Panie, kozak :P A nie da się wsadzić czegoś czerwonego na środek felgi? :P
O proszę jaki kolega spostrzegawczy :D W środku były czerwone bushe technicowe ale widocznie zdejmowałem koła i nie założyłem ich potem. Jest mi wstyd :O
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Mlody
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 2014-09-11, 21:35
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: brak

 

#18 Post autor: Mlody »

eric trax pisze:
Mlody pisze:Nie no Panie, kozak :P A nie da się wsadzić czegoś czerwonego na środek felgi? :P
O proszę jaki kolega spostrzegawczy :D W środku były czerwone bushe technicowe ale widocznie zdejmowałem koła i nie założyłem ich potem. Jest mi wstyd :O
No powinno Ci być :D Szczególnie, że "belka" zderzeniowa z tyłu ma przekrój kwadratu a nie koła. Do kitu ten model :D
Ostatnio zmieniony 2019-07-16, 13:47 przez Mlody, łącznie zmieniany 1 raz.
I will do what I must! -> You Will try......
http://brickset.com/sets/ownedby-Mlody

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#19 Post autor: eric trax »

Mlody pisze:
eric trax pisze:
Mlody pisze:Nie no Panie, kozak :P A nie da się wsadzić czegoś czerwonego na środek felgi? :P
O proszę jaki kolega spostrzegawczy :D W środku były czerwone bushe technicowe ale widocznie zdejmowałem koła i nie założyłem ich potem. Jest mi wstyd :O
No powinno Ci być :D Szczególnie, że "belka" zderzeniowa z tyłu ma przekrój kwadratu a nie koła. Do bani ten model :D
Hańba! :D Na tym poziomie budowania to są rzeczy niedopuszczalne i kropka.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#20 Post autor: legosamigos »

eric trax pisze:
Mlody pisze:
eric trax pisze: O proszę jaki kolega spostrzegawczy :D W środku były czerwone bushe technicowe ale widocznie zdejmowałem koła i nie założyłem ich potem. Jest mi wstyd :O
No powinno Ci być :D Szczególnie, że "belka" zderzeniowa z tyłu ma przekrój kwadratu a nie koła. Do bani ten model :D
Hańba! :D Na tym poziomie budowania to są rzeczy niedopuszczalne i kropka.
Michał, tak się starasz, a tyle niedoróbek :D Normalnie pod pręgierz i wychłostać :D Oczywiście to tylko taki żart prowadzącego :P
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Tranzystor
Posty: 572
Rejestracja: 2016-08-29, 17:27
Lokalizacja: Rybnik okolice
brickshelf: Tranzystor

 

#21 Post autor: Tranzystor »

Bardzo dobrze odwzorowany model. Z niedoróbek wywaliłbym jedynie te niebieskie piny, czemu by nie zamocować wahacza-przegubu na brickach 1x4 with studs? Przydałaby się też wiązka przewodów hydraulicznych dla ozdoby.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#22 Post autor: M_longer »

Tranzystor pisze:czemu by nie zamocować wahacza-przegubu na brickach 1x4 with studs?
Żeby ludzie nie marudzili przy montażu.

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#23 Post autor: Żbik »

eric trax pisze:To między innymi sprawiło, że trzeba było pozbyć się zawieszenia a zarazem obniżyło planowaną ładowność, która obecnie wynosi około 1kg w zależności od rozłożenia ładunku. Z drugiej strony gdyby skrzynia była lżejsza to pewnie i tak pozbyłbym się zawieszenia by podnieść jeszcze ładowność. Wiem, że przy użyciu paneli technic waga spadła by do 1/3 obecnej ale przypominam, że to model team :)
Jak na Model Team może być ;)

Pięknie wyszło. Bardzo realistyczny wygląd. Myślę, że przy miniaturowym zdjęciu nikt by nie uwierzył, że to LEGO.

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#24 Post autor: mw »

tak jak Żbik, napisał pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to że z daleka twój model z lego niczym się nie różni od oryginału. Dopiero po powtórnym spojrzeniu człowiek na siłę szuka detali którymi się różnią oba zdjęcia. EXTRA znowuuu :)
Ostatnio zmieniony 2019-07-19, 21:26 przez mw, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#25 Post autor: Durzy »

mw pisze:tak jak Żbik, napisał pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to że z daleka twój model
Ja bym powiedział, że to taka cecha charakterystyczna dla dzieł erica. Choć trzeba przyznać, że z tym okrągłym zderzakiem to rzeczywiście poszedł na łatwiznę:P

ODPOWIEDZ