[GŁOSOWANIE] Pojazd w stylu City/Speed Champions

czyli małe i większe konkursy organizowane przez LUGPOLowiczów oraz linki do konkursów zewnętrznych

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

mój 1 głos oddaję na:

Czas głosowania minął 2020-04-21, 18:45

DARON - Oshkosh HEMTT M1120 LHS:
0
Brak głosów
Fuku - Wywrotka Mercedes-Benz Arocs
4
15%
bart_ilo - Jelcz Multilift
1
4%
bart_ilo - Ciężki Kołowy Pojazd Ewakuacji i Ratownictwa Technicznego HARDUN
1
4%
bart_ilo - Faun SLT 50 Elefant z Spycharko-ładowarka SŁ-34C
0
Brak głosów
dirtzone - MAN f90 - kocioł do przewozu asfaltu twardolanego
12
46%
SERVATOR - Trabant 601
2
8%
Szygalew - MAN M90 Tipper Truck
1
4%
Johan - Ford Mustang Fastback (1968)
3
12%
DARON - UNIMOG UN:
2
8%
 
Liczba głosów: 26

Autor
Wiadomość
Szygalew
VIP
Posty: 1617
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: Szygalew »

Fuku pisze:Spodziewałem się jednak bardziej wyrównanej walki, 4 głosy to sporo poniżej oczekiwań, widzę że jestem tu nielubiany bardziej niż myślałem, trudno
To, że coś podobnego napiszesz, nic nie zmieni. Ja tez mam się ciąć, bo dostałem jedynie swój głos? Jeśli nawet mi przykro, to co z tego? Wiem, że auto, które zaprezentowałem, jest dobre (oprócz naklejek :)) i jestem z niego zadowolony. Twoje też jest dobre i tez bądź ( i na pewno jesteś) z niego zadowolony. Reszta Chłopaków też ma do tego prawo. I ma też prawo do wygranej. Cytując klasyka: "Ludzie wybierają".

Miasteczko na wystawie ciut zyska w oczach zwiedzających dzięki tym samochodom, a to jest ( po opadnięciu emocji ) bardzo pozytywna rzecz i sama w sobie da wiele frajdy: "A czyja jest ta świetna wywrotka?" - spyta jeden czy drugi, - "to ja zbudowałem" - odpowie Fuku rozpromieniony.
Dobranoc.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#17 Post autor: SERVATOR »

Szygalew pisze:Miasteczko na wystawie ciut zyska w oczach zwiedzających dzięki tym samochodom, a to jest ( po opadnięciu emocji ) bardzo pozytywna rzecz i sama w sobie da wiele frajdy: "A czyja jest ta świetna wywrotka?" - spyta jeden czy drugi, - "to ja zbudowałem" - odpowie Fuku rozpromieniony.
Mega pozytywne podejście do tematu. :)
Jest jeszcze jedno... Ja w takich konkursach najbardziej lubię to, że specjalnie do nich powstaje coś nowego, często niecodziennnego, coś co można podziwiać, podpatrzeć a nawet wykorzystać. ;)
Dziś na ten przykład biorę do rąk nożyczki, kolorowe papiery i robię tło, które pokazał Dirtzone. Na nim zaprezentuję swojego trampka z wczoraj złożoną, nową przyczepą kempingową.

Szygalew
VIP
Posty: 1617
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Szygalew »

SERVATOR pisze:Dziś na ten przykład biorę do rąk nożyczki, kolorowe papiery i robię tło, które pokazał Dirtzone.
To tło zgapi wielu Lugpolan! :)

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#19 Post autor: SERVATOR »

Ja już mam. :)
Obrazek

DARON
Posty: 158
Rejestracja: 2009-12-03, 17:43
Lokalizacja: Gdynia

#20 Post autor: DARON »

Zajął trzecie miejsce i ma problem ze sobą...

Fuku pisze:
eric trax pisze:Gratuluję wszystkim nagrodzonym :)
Fuku pisze:To chyba jakiś żart.
Jeśli masz na myśli frekwencję to faktycznie kiepska. Umknęło mi wysłanie maila do wszystkich z przypomnieniem choć głosowałem.
Też, zdziwiło mnie to mocno, bo maile które wysyłałeś były bardzo pozytywną zmianą. Jak zobaczyłem dziś liczbę głosowań 33 to myślałem, że to jakiś błąd ;)
Gratulacje dla wszystkich. Spodziewałem się jednak bardziej wyrównanej walki, 4 głosy to sporo poniżej oczekiwań, widzę że jestem tu nielubiany bardziej niż myślałem, trudno

Szygalew
VIP
Posty: 1617
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#21 Post autor: Szygalew »

Bardzo ładnie! To jest fajny patent. :)

Swoją drogą, dlaczego jetboy na zt się tak zjadowił na zastosowanie znaków Lego, a u nas cisza na ten temat? To takie przestępstwo wielkie jest, czy też jetboy z uwagi na uwagę pozwolił sobie na wbijanie szpilek po złości? Mnie to nie przeszkadza, pytam, żeby wiedzieć.

Awatar użytkownika
Ex3qtor
Posty: 481
Rejestracja: 2008-02-01, 16:48
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: X3qtor

 

#22 Post autor: Ex3qtor »

@Szygalew
Jakby to rzec - tutaj Jetboy nie może się wypowiedzieć...
Natomiast faktycznie za takie wykorzystywanie znaków LEGO jakiś czas temu groziło palcem... owszem, może nie są z tym szczególnie konsekwentni, ale nigdy nie wiesz.
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#23 Post autor: SERVATOR »

Jakaś to zagwozdka jest...
Mam tę fotkę na IG i ponieważ swojego czasu Lego (nie Lego Polska) kontaktowało się że mną bezpośrednio w celu użycia kilku fotek w swoich mediach (ostatnio choinki i mikołajów), to dziś zadałem im tą samą drogą pytanie o to czy mają coś przeciwko żeby tak prezentować swoje MOCe. Czekam na odpowiedź.
Jedno czego wcześniej nie sprawdziłem, to numer „zestawu” który wpisałem czyli swój rok urodzenia. Niestety jest set o takim numerze...
Obrazek

Szygalew
VIP
Posty: 1617
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#24 Post autor: Szygalew »

SERVATOR pisze:Jakaś to zagwozdka jest...
Mam tę fotkę na IG i ponieważ swojego czasu Lego (nie Lego Polska) kontaktowało się że mną bezpośrednio w celu użycia kilku fotek w swoich mediach (ostatnio choinki i mikołajów), to dziś zadałem im tą samą drogą pytanie o to czy mają coś przeciwko żeby tak prezentować swoje MOCe. Czekam na odpowiedź.
Jedno czego wcześniej nie sprawdziłem, to numer „zestawu” który wpisałem czyli swój rok urodzenia. Niestety jest set o takim numerze...
Obrazek
To bardzo dobry pomysł, żeby się spytać firmę. A z numerem zestawu to wtopa. :)

Przy okazji, przyczepa jest super.

ODPOWIEDZ