[MOC] Ork

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

[MOC] Ork

#1 Post autor: glaz_pimpur »

Obrazek
W zeszłym roku, chyba we wrześniu Jaskier szukał chętnych to jakiejść kooperatywy na styczeń w klimatach WH40K. Wstępnie się wtedy deklarowałem ale wyszło jak zwykle. Teraz dzięki panice/pandemi (niepotrzebne skreślić) w weekendy zamaiast siedzieć na łonie z browarkiem i odpalonym grillem człowiek gnije w domu i z nudów wraca do zakopanych tematów.
Obrazek
Model jest "lekko" pozowalny: można kręcić głową na boki, w pasie o jakieś 10-15 stopni i prawą ręką o 360 (zwisa swobodnie). Lewą zamozowałem na sztywno na axlu. Palce w obu łapskach można odgiąć i zacisnąć naturalnie i tylko dzięki temu ork trzyma broń.

Zdjęcia robione tuż przed zachodem słońca czasami przynoszą niespodziewane efekty:
Obrazek

Reszta zdjęć w GALERII
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jellyeater »

Dawno nic tak dobrego nie wypuściłeś. Kapitalnie plastyczna głowa, ręce i nogi. Gratuluję.

Tylko wziąłbyś jakiś kawałek kartonu i zrobił porządne tło, bo podłoga i ściana psują prezentację.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#3 Post autor: glaz_pimpur »

Tylko wziąłbyś jakiś kawałek kartonu i zrobił porządne tło, bo podłoga i ściana psują prezentację.
To namiot fotograficzny, ale moja zdolność (albo niezdolność) do robienia zdjęć jest wręcz przysłowiowa :-D
Wezmę to na jakąś warszawską wystawé i ktoś go sfotografuje lepiej.
Ostatnio zmieniony 2020-04-19, 06:53 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 2 razy.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

DARON
Posty: 158
Rejestracja: 2009-12-03, 17:43
Lokalizacja: Gdynia

#4 Post autor: DARON »

Czaderski!!!

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2430
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#5 Post autor: dmac »

glaz_pimpur pisze: To namiot fotograficzny
Jeżeli namiot fotograficzny to to samo, co namiot bezcieniowy, to jestem pełen uznania - w tych trudnych warunkach udało Ci się uzyskać wręcz unikatowo wyrazisty cień :D .

A w sympatycznej tej budowli najbardziej podoba mi się gęba - po drobnych modyfikacjach pasowałaby do Gammoreanina w całkiem sporej skali.
Brawo!
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

No chiba bezcieniowy nie jest. To takie rozkladane pudełko z trzema ścianami białymi. Do tego kawałet płachty z jednej srebrny, z drugiej niebieski. Bardzo możliwe, że nie umiem tego używać, instrukcji nie było:). Może światło ze złej strony kieruję?
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2430
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#7 Post autor: dmac »

Co do używania namiotu bezcieniowego, YouTube rozwieje Twoje wątpliwości :) .
(Zauważ, że gość nie używa flesza.)
Ostatnio zmieniony 2020-04-19, 13:52 przez dmac, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

ODPOWIEDZ