[MOC] Przyczepa kempingowa

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] Przyczepa kempingowa

#1 Post autor: SERVATOR »

Cześć,
Wiele wakacji lat 80-90 ubiegłego wieku spędziłem z rodzicami i rodzeństwem w przyczepie na polskich polach kempingowych. Najczęściej bywaliśmy na kempingu "Leśny" w Łebie oraz na polach w Kretowinach i Starych Jabłonkach. Było to możliwe, bo rodzice byli nauczycielami (wykładowca akademicki i nauczycielka w liceum). Zawsze wspominam tamte czasy i taki sposób wypoczynku z wielkim sentymentem.
Nasza przyczepa była "samoróbką", zbudowaną na podstawie projektu studentów Politechniki Rzeszowskiej i wyprodukowaną w 3 sztukach w małej szkutni gdzieś Bieszczadach na wzór średniej wielkości przyczep zachodnich.

W przyczepie którą zbudowałem starałem się pokazać najważniejsze elementy wyposażenia tej przyczepy, którą mieliśmy. Na końcach przyczep były ławy ze stolikami, które po złożeniu na noc zmieniały się w całkiem wygodne łóżka. W środku był mały aneks kuchenny (u nas pralki nie było) i duża szafa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na koniec fotka kontrowersyjna, bo stylizowana na stare zestawy.
Pomysł na tło "zgapowany" od Dirtzone. Jak Lego poprosi mnie o jej usunięcie to to zrobię. Na razie mogę się nią cieszyć. :)

Obrazek

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#2 Post autor: romkoo »

¦wietna przyczepa. Wszystko w ¶rodku jest co powinno - stolik sk³adany/³ó¿ko, ³awy ze schowkami, kran, stolik z siedziskami, szafki :) trochê ciasne wej¶cie do ¶rodka, ale tak te¿ bywa³o w niektórych modelach. I zdjêcie zestawowe bardzo ³adnie wysz³o, co¶ czujê ¿e wiele raz zobaczymy t± stylówkê.

meler
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2015-08-26, 15:04
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: meler

 

#3 Post autor: meler »

Piękny zestaw, przyczepa wyszła kapitalnie. Spędziłem w podobnej sporo czasu pracując w wakacje... stare czasy :)

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#4 Post autor: Biedrus »

Ładna i schludnie wykonana. Duży plus za wnętrze.

Awatar użytkownika
dirtzone
VIP
Posty: 400
Rejestracja: 2013-08-11, 16:21
Lokalizacja: Łódź

#5 Post autor: dirtzone »

Nigdy chyba nawet nie byłem w środku żadnej przyczepy kempingowej. Jak byłem młodszy zawsze z zazdrością patrzyłem na te cuda na kołach, szczególnie podobała mi się zawsze ta część do spania w kamperach nad kabiną :D
Masz może jakieś zdjęcia oryginału?

charakternik
Posty: 20
Rejestracja: 2016-03-06, 12:18
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: charakternik »

Bardzo fajnie to wygląda, szczególnie w zestawie z trabantem. Dodatkowo oczywiście- tło robi niesamowitą robotę, ale to już zostało powiedziane przy konkursie na pojazd w stylu city.
Chciałem tylko powiedzieć, że pochodzę z Morąga i za dzieciaka całe wakacje spędzało się w Kretowinach lub w Bogaczewie (druga strona jeziora Narie) i nigdy nie zapomnę spacerów od mola głównego w Kretowinach do pola campingowego. Teraz niestety stoi już praktycznie puste.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7 Post autor: SERVATOR »

Zrobiłem darmową instrukcję do przyczepy. Jest na REBRICKABLE.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#8 Post autor: Szygalew »

No to muszę dołożyć hak do jeepa. :)

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#9 Post autor: SERVATOR »

To jak złożysz to wrzuć fotkę. Pewnie będzie wyglądał jak z Niewiadowską N126. :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#10 Post autor: legosamigos »

Nie rozleciał się jeszcze ten Trabant ciągnąc tak wielką przyczepę? :D
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ