[MOC] Piraci!

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Piraci!

#1 Post autor: Janek »

Obrazek
Zbudowane wczoraj wieczorem z okazji challengu na serwerze Brickzlab w portalu Discord. Tak, to to samo community dla którego zbudowałem ostatni MOC Star Wars, ten śnieżny bunkier z gry Fallen Order. 2 godzinki to fajny czas na kontemplację przy budowaniu, a rezultat to powyższa praca. Nie jest najlepsza, bo teren podwodny jest po prostu brzydki, ale budowałem z małej ilości klocków tan i dark tan. Sama siatka pochłonęła dużo plate 1x1 i 1x2. :P

Pozdrawiam.
Janek.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#2 Post autor: Ciamek »

Fajny efekt. Bardzo plastyczna praca.
Niby nic się nie dzieje ale przyjemnie się ogląda : o)
Zdrufko, Ciamek

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#3 Post autor: Jellyeater »

W 2 godziny to ja nic nie umiem zbudować. Świetnie wygląda. Dynamicznie wyszła.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Janek »

Dziękuję bardzo. :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#5 Post autor: dmac »

Jellyeater pisze:W 2 godziny to ja nic nie umiem zbudować.
Mam to samo. No, ale jest udowodnione, że starym dziadom - takim jak ja - czas płynie o wiele szybciej, więc nie dziwota ;) .

Świetna scenka i nie zgadzam się, że nic się nie dzieje oraz że teren podwodny słaby ("podwodzie"?). Praca jest nieduża, to i piraci mogą jedynie poszczerzyć zęby targając łup, a dno morskie tak blisko brzegu jest najczęściej martwe, więc te dwie ryby i odrobina roślinności to wręcz optymistyczna wersja ;) .
Brawo!
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Janek »

dmac pisze:
Jellyeater pisze:W 2 godziny to ja nic nie umiem zbudować.
Mam to samo. No, ale jest udowodnione, że starym dziadom - takim jak ja - czas płynie o wiele szybciej, więc nie dziwota ;) .

Świetna scenka i nie zgadzam się, że nic się nie dzieje oraz że teren podwodny słaby ("podwodzie"?). Praca jest nieduża, to i piraci mogą jedynie poszczerzyć zęby targając łup, a dno morskie tak blisko brzegu jest najczęściej martwe, więc te dwie ryby i odrobina roślinności to wręcz optymistyczna wersja ;) .
Brawo!
Ooo, nie spodziewałem się odpowiedzi od tak zasłużonego budowniczego! Dziękuje za komentarz. Może i w 2 godzinki potrafię sklecić coś takiego, ale nie wiem czy w 13 lat zbudowałbym coś tak spektakularnego jak Twój Endor. :) Dzięki!
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#7 Post autor: dmac »

Janek pisze: Ooo, nie spodziewałem się odpowiedzi od tak zasłużonego budowniczego! Dziękuje za komentarz. Może i w 2 godzinki potrafię sklecić coś takiego, ale nie wiem czy w 13 lat zbudowałbym coś tak spektakularnego jak Twój Endor. :) Dzięki!
1) A dlaczego się nie spodziewałeś? Jeśli tylko a) mam parę sekund więcej niż zwykle oraz b) mam coś dobrego/ciekawego/zabawnego do powiedzenia, to zawsze komentuję.
2) "Zasłużeni" kojarzą mi się głównie z Aleją Zasłużonych na pięknym, szczecińskim cmentarzu, więc nie, dziękuję za ten tytuł ;) .
3) W 13 lat to każdy zbudowałby Endor, tylko nikomu się nie chce (z całkiem rozsądnych powodów).
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#8 Post autor: Janek »

dmac pisze:
Janek pisze: Ooo, nie spodziewałem się odpowiedzi od tak zasłużonego budowniczego! Dziękuje za komentarz. Może i w 2 godzinki potrafię sklecić coś takiego, ale nie wiem czy w 13 lat zbudowałbym coś tak spektakularnego jak Twój Endor. :) Dzięki!
1) A dlaczego się nie spodziewałeś? Jeśli tylko a) mam parę sekund więcej niż zwykle oraz b) mam coś dobrego/ciekawego/zabawnego do powiedzenia, to zawsze komentuję.
2) "Zasłużeni" kojarzą mi się głównie z Aleją Zasłużonych na pięknym, szczecińskim cmentarzu, więc nie, dziękuję za ten tytuł ;) .
3) W 13 lat to każdy zbudowałby Endor, tylko nikomu się nie chce (z całkiem rozsądnych powodów).
Haha, broń boże dmaca na cmentarz zabierać! Piszę tak, bo podziwiam Twoje prace od dawna, w zasadzie odkąd założyłem flickra. I coć każde komentarze są zawsze dla mnie cenniejsze od lajków na insta czy fave'ów na flickr, to takie od ludzi poszerzających klockowe horyzonty cenię najbardziej. Simple as that. :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#9 Post autor: romkoo »

Uwielbiam takie ma³e scenki w tym klimacie. Jest na niej akcja no i s± piraci :)

ODPOWIEDZ