Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Pinball 2.0
Autor Wiadomość
maras 

Wpisy: 70
Wysłany: 2020-05-26, 12:55   [MOC] Pinball 2.0

Dwa lata temu prezentowałem Wam mojego pierwszego Pinballa. Z tego, co pamiętam, został dosyć dobrze przyjęty, ale padły sugestie, że gra nie ma celu, w końcu zawsze chodziło o zdobywanie punktów. Wziąłem się więc ostro do roboty i zacząłem budować kolejną wersję z wymiennymi planszami i interaktywną planszą podłączoną do Mindstorms. Projekt został porządnie przetestowany przez dzieciaki w Pszczynie.

Niestety, jak to często bywa, brakło mi motywacji do zbudowania kolejnych poziomów i ukończenia projektu. Pinball utknął w szafie. Gdyby nie kwarantanna pewnie dalej by tam leżał, a tak dzięki "zarazie" i nadmiarowi wolnego czasu ujrzał wreszcie światło dzienne.

Ponieważ jego poprzednik nie przekroczył na Lego Ideas 1000 supportów, postanowiłem spróbować jeszcze raz z wersją 2.0. Jeśli Wam się spodoba, bardzo proszę o głosy.

https://ideas.lego.com/projects/4025655b-7b86-4aeb-bc91-57aa33c862e7

mw 
VIP

Wpisy: 583
Wysłany: 2020-05-26, 16:49   

zarąbisty - serio - pograł bym sobie :)

JAREMA. 
VIP

Wpisy: 517
Wysłany: 2020-05-26, 17:00   

Masz niesamowity talent do interaktywnych modeli. W Pszczynie Pinball był oblegany, trzymam kciuki za powodzenie w ideas :)

Chrisstopheres 

Wpisy: 29
  Wysłany: 2020-05-26, 23:16   

Model na pewno estetyczny, jednak w wersji Mindstorms nie wróżę mu sukcesów na Ideas, natomiast w wersji "analogowej" - znów powraca problem braku celu. Nie mówię, że to problem łatwy do pokonania. Ponad dwa lata temu popełniłem mocno zapomniany, sporo większy i analogowy, ale wyposażony w zegarowy licznik punktów automat - myślę, że w temacie estetyki mógłbym się od Ciebie wiele nauczyć, ale wówczas (jak i w sumie teraz) nie mam za bardzo budżetu, żeby kupować elementy "for the looks". Jakaś kooperacja, maybe?

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu