Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] YT-1300 Millennium Falcon
Autor Wiadomość
Falcrum 
Żółtodziób

Wpisy: 285
Wysłany: 2020-05-03, 16:20   [MOC] YT-1300 Millennium Falcon

Link do galerii na Flickr: https://www.flickr.com/ph...157714144356291

Poszycie

Ponieważ statek z założenia miał być nieco rozrośniętym modem 7965 całość nie miała być wierną repliką Sokoła. w praktyce z zestawu pozostało tylko zmodyfikowane podwozie, poszycie zostało natomiast całkowicie zrekonstruowane. Starałem się oddać kluczowe elementy górnej części frachtowca bez wchodzenia w skomplikowany SNOT. Ponownie, budowla miała być raczej relaksacyjna, nie miałem czasu ani pieniędzy na wdawanie się w najdrobniejsze szczegóły.

Wnętrze

Oczywiście głównym celem było odtworzenie kompletnego wnętrza, którego mi tak bardzo brakowało w zestawie. Z wnętrza też, jestem najbardziej zadowolony - model zawiera wszystkie pomieszczenia, które widać na dostępnych przekrojach, oczywiście skompresowane do skali zestawowej.

Aha - wieżyczka też jest zbudowana, ale nie starczyło mi elementów na zakrycie jajecznicy w pomieszczeniu w którym się znajduje - zatem nie jest ukazana na zdjęciach. zresztą, to i tak nic wielkiego.

Zapraszam do komentowania :)
Ostatnio zmieniony przez Falcrum 2020-05-04, 12:12, w całości zmieniany 1 raz  

Fuku 

Wpisy: 410
Wysłany: 2020-05-04, 23:25   

Co do poszycia to niektóre elementy bardziej mi się podobają w mojej wersji, niektóre w Twojej. Jednak wnętrze, na którym się skupiłeś, wyszło naprawdę super, kawał dobrej roboty

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu