[MOC] NF-LM Jumpship

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] NF-LM Jumpship

#1 Post autor: Janek »

Obrazek

"Pełna nazwa statku to Neptune Federation Low Mass Jumpship. Statek został wyposażony w dwa potężnie silniki Maekawa, co pozwala pilotowi na szybkie przemierzanie Układu Słonecznego. W przypadku potencjalnego kontaktu z wrogiem, producent dodał dwa działa jonowe podwieszone pod kokpitem a także dwa rozpylacze flar przeciwrakietowych z tyłu. Model ten jest powszechnie używany w Federacji Neptun do celów zwiadowczych."

Pierwszy statek kosmiczny jaki zbudowałem od początku pięciu lat mojego MOCowania. :D W zasadzie to budowla castingowa do rodzimej edycji LEGO MASTERS. Mam nadzieję, że się tam dostanę. :P
Statkowi brakuje wypełnienia dziur w paru miejscach, ale dopiero się rozkręcam. ;) Być może zachowam sobie go na wystawy, choć ma potencjał do szybkiego niszczenia się w rękach. :D
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Fuku »

Bardzo fajny, lubię patent z tą szybką w spejsowych pojazdach. Na casting trzeba było zbudować statek kosmiczny?

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#3 Post autor: Jellyeater »

Ładna bryła. I fajny pomysł ze szklanymi osłonami.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#4 Post autor: Stelario »

Fuku pisze:Bardzo fajny, lubię patent z tą szybką w spejsowych pojazdach. Na casting trzeba było zbudować statek kosmiczny?
Castingi to dopiero będą. Statek trzeba było zbudować, żeby zirytować potencjalnych chętnych.
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

ODPOWIEDZ