4939 Cool Cars

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#16 Post autor: Kubrick »

Hehe, juz wyczailem na allegro co i jak :) Znalazlem w sklepie w Krakowie na Mackiewicza zestaw za 41, a tam jest naprawde dobrze kupowac przez allegro. Zamowiony u nich zestaw tej wielkosci bedzie z dyche tanszy, niz kupowany normalnie. Chyba dla tych cheese slope'ow kupie ze 2 takie po nastepnej wyplacie :) Albo i 3, zaby 1 stanal na polce, bo mi sie podoba :)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

crises

#17 Post autor: crises »

Recenzja została wzbogacona o opis i zdjęcia dwóch dodatkowych modeli. Zapraszam do obejrzenia.

pkowalcz

#18 Post autor: pkowalcz »

Recenzja w dalszym ciągu trzyma niezły poziom, zdecydowanie dobrym posunięciem było umieszczenie zdjęć w inny sposób - przez to jest znacznie czytelniejsza.
A modele też bardzo fajne, ciężarówka jest rzeczywiście zaprojektowana w sprytny sposób i ogólnie prezentuje się nieźle.

Hippotam

#19 Post autor: Hippotam »

Wczoraj moja kolekcja wzbogaciła się o ten model - nareszcie :-)
I pomimo wszystkiego co przeczytałem, zaskoczyło mnie, że szybka:
Obrazek
to nie jest ta sama szybka którą znamy ze starych zestawów:
Obrazek
tylko zupełnie nowa. Różni się tym, że trzyma się na 2 studach zamiast na 6 i można mocować ją "na sztorc".

Poza tym - wg. mnie główny model jest średnio udany, a alternatywne co najmniej kiepskie. Najbardziej ciężarówka, która wygląda jak wynik zmagań designera z beznadziejnym zadaniem zbudowania czegokolwiek sensownego z tego zbioru klocków.

Zestaw jako "service pack" z cheese slopami - genialny (38 sztuk!)

ODPOWIEDZ